izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

24 lis 2013, 23:37

Może wiele z Was już słyszało o tym, że ok. miesiąc temu zakończyła się sprawa 4,5 letniego chłopca, który został sparaliżowany w wyniku wypadku. Maluch jechał autem ze swoją mamą i doszło do wypadku. Ubezpieczyciel uznał, że nie należy się mu renta, a wypłacone zadośćuczynienie było mizerne. Ojciec wynajął firmę odszkodowawczą, która przez 2 lata walczyła przed sądem z ubezpieczycielem. W końcu się udało i dziecko otrzymało nie tylko rentę, ale również ponad milionowe zadośćuczynienie. Tu jest cały artykuł jakby ktoś miała ochotę dowiedzieć się więcej http://www.rp.pl/artykul/2,1059388-4-5- ... ezy--.html . Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że ludzie pomimo tragedii nie poddają się i walczą o swoje, o to, aby ich dziecko mogło choć w części powrócić do zdrowia. Mówi się, że faceci podczas jakichkolwiek niepowodzeń idą w długą. Jak widać nie wolno generalizować :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

09 lis 2014, 16:32

Biedne dziecko... Brak słów. W PL nie wiadomo jak walczyć z ubezpieczycielami:/

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

14 lis 2014, 23:56

Moi znajomi walczą o odszkodowanie od at i jak na razi żaden adwokat im nie pomógł. Zaczynam tracić wiarę w sprawiedliwość

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

14 lis 2014, 23:58

A korzystają z pomocy adwokata? Może trafili na nieodpowiedniego? U nas w Poznaniu dobrą opinię ma Pan Rafał Sangowski z http://www.sangowski.com/ Pomógł już wielu ludziom w odzyskaniu pieniędzy z odszkodowania. Może niech Twoi znajomi się z nim skontaktują?

mirela33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2015, 10:18

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

27 lip 2015, 09:23

Możesz spróbować tutaj http://lexfortis.pl/, myślę że powinni pomóc. Rozpatrują sprawę za darmo, więc nic nie tracisz

alutkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2013, 13:50

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

09 lis 2015, 10:41

DObrze, że przypadków, w ktorych to strona poszkodowana wygrywa sprawę, jest coraz więcej… Parę lat temu siostra jechała z rodziną na wakacje, wjechał w nich facet, małą wówczas córeczkę a moją chrześnicę poturbowało trochę. To co wtedy przeżywała rodzina jest nie do opisania, przynajmniej trafili na p. Andrzeja krakowińskiego w łodzi, który poprowadził sprawę w sądzie sprawnie i ten jeden problem mieli z głowy… dzisiaj Natalka jest w pełni sił, a my budzimy się bez stresu :)

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

07 gru 2015, 15:36

Myślę, że w tak beznadziejnej sprawie może pomóc wyłącznie adwokat Targońska z Białegostoku.

Awatar użytkownika
littleBUNNY
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2015, 18:19

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

22 mar 2016, 08:34

Można jeszcze zerknąć na ofertę tej kancelarii odszkodowawczej: http://odszkodowania-romanski.pl/. W takich sprawach warto jednak zaufać doświadczonej firmie. Kancelaria Odszkodowawcza Radosław Romański działa na rynku od 2008 roku. Zespół fachowców oferuje bezpłatną konsultację każdego przypadku, no i należy dodać, że opłata pobierana jest dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

08 lut 2017, 18:23

ojj ja niestety nie jestem w temacie

wikar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2017, 19:46

Re: Renta i zadośćuczynienie dla 4,5 latka

08 lut 2017, 19:53

Niestety i takie sytuacje się zdarzają, albo ZUS nie chce czegoś wypłacać albo ubezpieczyciele szukają ucieczki by nie wypłacać odszkodowań. Wiem, że w takich sytuacjach najlepiej jest udać się do specjalisty z tej dziedziny prawa. Jeżeli chodzi o ZUS to polecała bym pana Tomasza Tomaszczyka z JST kancelaria.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość