barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

znajomość języków obcych

25 lis 2015, 12:09

Znacie dobrze jakieś języki obce? Jak się ich nauczyliście?

zuzamerkel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2015, 16:58

Re: znajomość języków obcych

13 gru 2015, 14:53

Najlepiej uczyć się języka w kraju, gdzie jest językiem obowiązującym. Mojej siostrze rodzice zainwestowali w intensywny kurs angielskiego w Wielkiej Brytanii: http://www.ef.pl/top/intensywny-kurs-angielskiego/ Wróciła i oprócz doszlifowanej znajomości języka przywiozła fascynację krajami anglosaskimi.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: znajomość języków obcych

14 mar 2016, 12:03

Kurs wyjazdowy to nie opcja dla mnie bo nie mogę rzucić pracy ;), ale zapisałam się do speak upa i jak na razie jest bardzo fajnie, sporo się podcianęlam

Awatar użytkownika
RuRu3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2016, 20:58

Re: znajomość języków obcych

14 mar 2016, 23:19

Nie znam dobrze żadnego języka obcego. Bardzo nad tym ubolewam.

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: znajomość języków obcych

02 kwie 2016, 22:05

Nie trzeba wyjeżdżać, aby móc rozmawiać z użytkownikami danego języka. Po to jest instytucja native speakera. Przez stronę http://talksinthecity.pl macie możliwość umawiania się z native'ami w dowolnym miejscu i czasie. Tak jak Wam wygodnie. Przy kawie, obiedzie, spacerze, na zakupach - native speaker wam towarzyszy i rozmawiacie w danym języku. To świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą zwiększyć swobodę posługiwania się danym językiem lub wzbogacić słownictwo.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: znajomość języków obcych

05 kwie 2016, 08:51

moja koleżanka już się tak uczyła języka z native speakerem i stwierdziła, że to porażka, nie biorą pod uwagę tego, że ktoś jest mniej zaawansowany, że trzeba pomoć tylko w sumie mówią sami do siebie, a druga osoba siedzi jak kołek

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: znajomość języków obcych

29 kwie 2016, 08:55

moja koleżanka już się tak uczyła języka z native speakerem i stwierdziła, że to porażka, nie biorą pod uwagę tego, że ktoś jest mniej zaawansowany, że trzeba pomoć tylko w sumie mówią sami do siebie, a druga osoba siedzi jak kołek
Dużo pewnie zależy gzie się trafi, w speak upie każdy ma czas dla siebie i nie widać żeby ktoś był poszkodowany ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość