szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Ubrania przez internet?

24 kwie 2016, 16:12

Ja z chęcią zamawiam ubrania przez internet dla siebie i męża. Ostatnio trafiłam na http://www.yosh.pl/search/start/on/cate ... ia/jeansy/
jest tam ogromny wybór jeansów dla mężczyzn. Chyba zamówię coś dla mojego bo ma wyjątkowo mało spodni w szafie.
Trochę mi głupio jak co miesiąc na siebie wydaję majątek na ubrania a on praktycznie nic sobie nie kupuje.

Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: Ubrania przez internet?

28 kwie 2016, 14:42

ja nie mogę się odważyć, boję się, że przyślą mi jakiś szajs albo nie będzie pasowało ;/

konczita90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:21

Re: Ubrania przez internet?

29 kwie 2016, 12:59

bardzo często kupuję przez interent - w zaladno. Bardzo sobie chwalę :)
___________________________
visaxinum
hydrominum

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Ubrania przez internet?

04 maja 2016, 12:45

a jakieś tańsze sklepy?

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Ubrania przez internet?

23 lis 2016, 00:41

A dlaczego nie? Szybko, z dużym wyborem i mega wygodnie.Ja uwielbiam sklepy internetowe i bardzo często robię w nich zakupy. Jednym z moich ulubionych sklepów ostatnio jest goodlookin.pl ze względu na dość fajny asortyment w dobrych cenach. Do tego plusem kupowania tam jest bardzo szybka wysyłka co dla mnie czasem jest wręcz zbawienne :)

Alfasan
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lut 2017, 10:22

Re: Ubrania przez internet?

02 lut 2017, 10:40

Zarówno odzież jak i obuwie można znaleźć w sklepach internetowych z niższej cenie, a jest to tym bardziej wygodne iż wszystko będzie dostarczone na czas i wcale nie musimy wychodzić z domu czy też stać w kolejkach sklepowych, to po prostu olbrzymia wygoda.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Ubrania przez internet?

07 lut 2017, 20:44

A dlaczego nie? Szybko, z dużym wyborem i mega wygodnie.Ja uwielbiam sklepy internetowe i bardzo często robię w nich zakupy. Jednym z moich ulubionych sklepów ostatnio jest goodlookin.pl ze względu na dość fajny asortyment w dobrych cenach. Do tego plusem kupowania tam jest bardzo szybka wysyłka co dla mnie czasem jest wręcz zbawienne :)
dokładnie, nie mam czasu na spacery po galerii i przepychanki w kolejkach. Teraz tak samo zamawiam również na tej stronie - jakość jest świetna, a ceny zadowalające.

Martusia93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2017, 17:28

Re: Ubrania przez internet?

10 lut 2017, 17:41

Ja tylko zamawiam rzeczy ze sklepów internetowych. Mają bardzo fajne produkty, ceny też nie są wygórowane jak w sklepach, a ja niestety mam ten problem, że w sklepach stacjonarnych nic mi się nie podoba ;c. Wszystko szyte na "jedno kopyto", drogie i nie ładne- wg mnie oczywiście. Zamówiłam już nie jedną sukienkę czy bluzę przez internet i zawsze jestem zadowolona w 100% .

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Ubrania przez internet?

14 lut 2017, 01:43

Kupowanie przez internet to wygoda, niskie ceny, i promocje. Co do rozmiarów to pamiętaj że zawsze masz czas na zwrot do 14 dni :)

JulkaSzpulka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2017, 12:21

Re: Ubrania przez internet?

15 lut 2017, 20:12

nawet jeśli nie taniej, to zdecydowanie wygodniej. Plus przeważnie można te rzeczy po prostu zwrócić jeśli coś nie pasuje. I to jest moim zdaniem nadrzędne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość