onimo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:43

Re: okropne stopy!

20 maja 2016, 14:14

O tak, niestety miałam z tym od zawsze problem i mam nadal, choć teraz jest o wiele lepiej.
Stosowałam naprawdę wiele produktów teoretycznie działających na tą przypadłość, ale muszę mieć chyba stalową skórę, bo albo coś pomagało na krótki czas albo wcale. Tyle tego było, że już nie pamiętam wszystkich nazw, ale oprócz kremów korzystałam też z peelingów, scrubów, itd.
A jeszcze mam wrażliwą skórę więc części specyfików nie mogłam w ogóle ruszyć, z obawy, że mi podrażnią miejsca kluczowe - nie chciałam się narażać na dyskomfort chodzenia w butach w takim stanie.
Wiecie, co dopiero zaczęło skutkować i to w rekordowym tempie? Scholl pilnik do stóp, nowy wynalazek tej firmy.
Znalazłam go podczas jednej z wielu wizyt w mojej ulubionej aptece Melissa: http://www.apteka-melissa.pl/producent/scholl.html, a że zdążyłam już przeczytać i usłyszeć parę przychylnych opinii, skusiłam się na jego zakup. Na początku podobało mi się to, że sposób używania nie jest skomplikowany, tylko prosty i szybki, ale to późniejsze efekty były rewelacyjne! Strasznie się cieszę, że trafiłam na tego Scholla, bo powoli traciłam nadzieję, że da się coś zrobić z moimi stopami.
Teraz używam go przy jednoczesnym używaniu kremów i pilnuję, by tego nie zaniedbać.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: okropne stopy!

31 maja 2016, 15:12

Gdzie je kupiłaś? :) I w jakiej cenie? Nigdy nie miałam i zastanawiam się w co zainwestować
To do mnie czy do Bożeny?
Ja kupiłam na stronie producenta, bo tam jednak najtaniej, za zestaw dla pary płaciłam 69 zł, wzięłam dwa i przesyłka była gratis. Popatrz na epilfeet.pl.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: okropne stopy!

31 maja 2016, 22:21

Dokładnie do Ciebie Dorota. Dzięki za odpowiedź! Promocję lubię to na pewno tam zerknę. A tylko na stronie można kupić?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: okropne stopy!

15 cze 2016, 14:49

Nie tylko :) Stacjonarnie jeśli tak wolisz, to kupisz np. w douglasie i sephorze.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: okropne stopy!

27 sty 2017, 18:26

witam wszystkich. mam maly problem. mam strasznie zaniedbane stopy, nie to żeby byla jakas grzybica czy cos ale mam strasznie twarde pięty, ktore od czasu do czasu lubia pekac, do tego czesto wrastają mi paznokcie. wyglada zle, do tego boli. musze cos z tym w koncu zrobic, lato minelo a ja ani razu nie ubralam sandalow bo sie wstydzilam, i tak sie gotowalam… mozecie mi powiedziec do kogo moge sie z takim problemem przejsc, bo chyba nie do kosmetyczki? u dermatologa tez juz kiedys byłam i nic nie poradził, a problem jest dla mnie wstydliwy i wolalabym uniknac dodatkowych problemow. help!
Z takimi problemami to do podologa. Kremy niewiele pomogą. Wiem bo sama majątek straciłam na drogie smarowidła do stóp, robiłam jakies kąpiele wodne w olejkach i innych cudach a i tak pięty pękały. Dopiero jak trafiłam do gabientu podologicznego na Targówku i mialam powtarzane zabiegi co kilka tygodni wszystko zaczelo sie goic. wstydzic sie nie ma czego, moje wizyty byly spoko , nowe zalecenia, zabiegi itp., wbrew pozorom wiele osób ma takie problemy.

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: okropne stopy!

08 lut 2017, 11:29

Wklepuj codziennie odżywczy krem do stóp LV. Jak masz popękane pięty, nie musisz się martwić, że krem Cie podrażni, uczuli bo jest hipoalergiczny bez barwników.

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: okropne stopy!

28 kwie 2017, 18:12

Mnie w zadbaniu o stopu pomógł gabinet podologiczny Satin. Wcześniej miałam stopy tragiczne, suche i popękane. Nie wiem sama dlaczego. Ale po wizycie w gabinecie jest dużo lepiej i wiem, że będę miała idealne stópki :)

fantastka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:47

Re: okropne stopy!

29 kwie 2017, 17:36

Polecam różne kremy, które sprzedawane są w aptekach. Sama je stosuje i naprawdę działają!

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: okropne stopy!

03 gru 2019, 21:17

Sucha skóra, popękane pięty, odciski, modzele czy grzybica stóp – to najczęściej występujące problemy. Na czym polegają i jak sobie z nimi poradzić? O skutecznych i domowych sposoby pielęgnacji stóp dowiesz się w artykule: https://homegreenteaspa.pl/typowe-probl ... ie-radzic/

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: okropne stopy!

09 gru 2019, 15:19

Jak pielęgnować stopy z problemami jak:
sucha skóra, popękane pięty, odciski, modzele czy grzybica stóp ?
Poznaj domowe i skuteczne sposoby na wyżej wymienione problemy.

https://homegreenteaspa.pl/typowe-problemy-stop-jak-sobie-radzic/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość