yolata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, 10:55

cwiczenia tak - ale w domu!

26 kwie 2016, 11:04

witam! chciałabym ćwiczyć regularnie, do tej pory były sporadyczne wizyty na siłowni, kilka razy bieganie, ale to wystarczyło żeby odkryć, że to zdecydowanie nie dla mnie :D dodam jeszcze, że jestem zapracowaną matką dwójki małych dzieci, wiec z czasem jest baaardzo średnio, a każde takie wyjście duża logistyka ;) chciałabym więc ćwiczyć w domu, a właściwie mieszkaniu. zrobić trening, a przy okazji mieć oko na szkraby ;) ktoś z was ćwiczy w domu? myślałam żeby kupić jakiś większy sprzęt do domu w granicy 1000 zł :) polecacie coś? :) Pytałam na innym forum, ale niewiele odpowiedzi dostałam :(

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

24 maja 2016, 10:27

Witaj! Skoro nie podobają Ci się treningi na bieżni, może warto rozważyć zakup orbitreka. Ćwiczenia na tej maszynie są mniej monotonne niż te na bieżni. Co więcej, na orbitreku ćwiczymy nie tylko nogi i pośladki, ale również górne partie mięśni. Jest to idealne urządzenie do domu, które pozwoli Ci mieć Twoje pociechy na oku podczas treningu. W ramach budżetu do 1000 zł można zakupić już całkiem porządny sprzęt :) Szczególnie polecam dwa poniższe modele, posiadają one koła zamachowe o wadze 8 kg, które pozwalają na szerokie możliwości regulacji oporu i płynność ruchu.
Jeżeli nadal obawiasz się nudy podczas ćwiczeń, warto zainwestować w orbitrek z podstawką na komórkę lub tablet. W ten sposób będziesz mogła korzystać z tych urządzeń w trakcie treningu, co z pewnością dostarczy Ci rozrywki ;) Przykładowy sprzęt tutaj:
http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness ... r-ii-p1524
http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness ... orner-p789

Ewa21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2016, 12:56

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

25 maja 2016, 13:12

Ja ćwiczę w domu, oprócz maty i hantli nie posiadam nic innego. Mam wszystkie programy Ewy Chodakowskiej i ćwiczę z nią. Staram się 5 razy w tygodniu.

natikab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:09

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

29 maja 2016, 21:32

Również wolę ćwiczyć w domu. Nikt się na mnie nie patrzy, robię po swojemu itp. Mam swoją ulubioną stronę http://obk.pl/category/fitness/video/ , gdzie dodają co rusz nowe ćwiczenia a bez dodawania i tak ich jest już dużo. Moim ulubionym jest spalająca tabata.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

30 maja 2016, 14:35

U mnie króluje rowerek stacjonarny i orbitrek ;)

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

08 cze 2016, 13:34

Jak najbardziej! Ja ćwiczę z filmikami z yt. Są świetne :) Nie ma co tracić pieniędzy na siłownie, chyba, że zależy Ci na super sylwetce, wtedy warto iść na taki trening. W domu niestety nie ma tylu przyrządów do ćwiczeń.

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

11 cze 2016, 15:43

Ja uwielbiam siłownię, ale jeśli się zdecyduję na trening w domu to musi być z Mel B ;)

Karolcia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:11

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

16 cze 2016, 14:28

Generalnie bardzo lubię ćwiczyć na siłowni, bo daje mi to większe efekty. Prawda jest jednak taka, że wiele pań boi się na siłownię wyjść. No, może nie boi, a wstydzi - dlatego wolą ćwiczyć w domu. Moim zdaniem fitness można uprawiać wszędzie, bez wyjątku. Wystarczy nieco zaangażowania i pomysłowości, a efekty (przy odpowiedniej) diecie pojawią się same. Sama tak zaczynałam, ale z czasem przeniosłam się na siłownię, ponieważ chciałam zwiększyć ciężary, których brakowało mi już w domu. Teraz żałuję, że nie wyszłam z domu wcześniej.

Kaska22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:32

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

22 cze 2016, 13:44

Od kilku miesięcy ćwiczę w domu, ćwiczę albo z Chodakowska albo z Mel b. Ostatnio dużo czasu spedzam na świeżym powietrzu, biegam, jeżdżę na rowerze, na rolkach :)

SzaraSzpilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2016, 20:04

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

12 lip 2016, 20:12

W moim przypadku, mobilizowanie się do ćwiczeń w domu = nieustanne szukanie wymówek. Naprawdę. Cztery miesiące temu dostałam od koleżanki karnet na miesiąc do klubu fitness. Pierwsza moja reakcja - wybuchnęłam płaczem (słowo daję!). Ale prezent "nie mógł się zmarnować". Dziś już sama kupuję karnety do klubu. A ćwiczenia w domu zostawiam dla bardziej wytrwałych :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość