loginka19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2016, 14:03

Re: dom czy mieszkanie?

05 maja 2016, 14:09

Mieszkanie :-)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: dom czy mieszkanie?

05 maja 2016, 18:23

zalezy kto jakie ma potrzeby ;) ja wybralam mieszkanie, w sumie dlatego ze nie lubie az tak duzych przestrzeni jak w domu, mieszkanie tanie tez mi sie udalo trafic. Ogolnie najlepiej zrobisz jak pojdziesz do biura nieruchomosci i zobaczysz rozne oferty. Ja sama korzystalam z NowodworskiEstates z Krakowa i bylam bardzo zadowolona , bardzo mi pomogli

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: dom czy mieszkanie?

06 maja 2016, 08:21

Ja jestem za mieszkaniem :)
Mieszkałam całe życie w domku jednorodzinnym i owszem fajnie jest mieć własny ogródek ale wierzcie mi ze koszty utrzymania domu są ogromne. Obecnie wynajmuję mieszkanie i zastanawiam się nad kupnem własnego. Na http://www.ama-bud.pl/inwestycje-w-sprz ... tycji.html znalazłam bardzo ładne eM w przystępnych cenach. Zawsze chciałam mieszkać w Warszawie i chyba w końcu się przeprowadzę.

zywiolka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 12:44

Re: dom czy mieszkanie?

06 maja 2016, 14:11

Mieszkanie - tańsze do kupna i utrzymania.
___________________________________________
odżywki na mase mięśniową
monohydrat kreatyny

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: dom czy mieszkanie?

15 maja 2016, 15:27

Jeśli dom to raczej taki jak na osiedlu Villa Campina, nieduży z ogrodem, najlepiej na strzeżonym osiedlu. Tez myślałam o takim miejscu do mieszkania jako alternatywie dla tego w bloku.

Awatar użytkownika
Sybilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:47

Re: dom czy mieszkanie?

18 maja 2016, 15:20

Pytanie z cyklu góry czy morze ;)
Oczywiście wszystko ma swoja wady i zalety, jednak dla mnie mieszkanie jest dobrym wyborem, bo przede wszystkim mamy znacznie więcej możliwości pracy, rozrywki, zakupów itd. Nie wspominając już o samym życiu towarzyskim - w mieście wezmę taksówkę i mnie dowiezie do mieszkania i koszt nie będzie dramatycznie wielki, gdyby taxi miało jechać już kilkanaście kilometrów poza miasto to koszt bardzo wzrasta. Także dla osób ceniących wygodę i spokój mieszkanie jest lepsze, a najlepiej gdy kupimy od dobrego developera, który nie olewa ważnych spraw jakim jest całą aranżacja osiedla, ławki, jakaś zieleń itd. Można mieć lepsze i gorsze doświadczenia, a ja mam dobre z developerem APM Development bo znajomi mieszkają na jednym z osiedli w Warszawie i naprawdę mi się podoba. Cenowo było całkiem korzystnie, wybrali opcję z wykończeniem i nie mieli się do czego przyczepić. Warto czyhać na okazje, bo się zdarzają różne promocje http://apm-development.com.pl/ostatni-dzwonek/

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: dom czy mieszkanie?

19 maja 2016, 17:59

Mnie jest to naprawdę obojętne . Najważniejsze to bezpieczeństwo domu moich najbliższych dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć w domu alarmu. Licho nigdy nie śpi i lepiej być na wszystko przygotowanym. Dlatego z mężem zdecydowaliśmy się skorzystać z montażu systemów alarmowych z ediamond.eu i dzięki temu kiedy nie ma mnie w domu, czuję się spokojniejsza, że w razie czego od razu dostanę powiadomienie do działania.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: dom czy mieszkanie?

20 maja 2016, 08:29

Mi zdecydowanie bardziej odpowiada mieszkanie, ceny są niższe i zazwyczaj są lepiej zlokalizowane od domów. Fajnie jeśli dodatkowo w bloku znajdują się garaże podziemne. Jeśli szukacie ciekawych mieszkań w Warszawie to sprawdźcie http://ncinvestment.weebly.com

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: dom czy mieszkanie?

30 maja 2016, 16:29

My mieszkamy obecnie w mieszkaniu, ale wkrótce zabieramy się za budowę domu :) Po drodze mamy ślub, więc jak już będzie po, to pewnie nadamy biegu sprawom budowy :) Jednak dom dla mnie jest zdecydowanie docelowym miejscem do życia, koniecznie z ogrodem. Na działce już coś zresztą działamy :)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: dom czy mieszkanie?

08 cze 2016, 09:20

Ja bym chciała mieć mieszkanie z http://www.arpinwest.pl/inwestycje-w-sp ... inwestycji Dom jakoś do mnie nie przemawia chociaż fajnie byłoby mieć własny ogród.
Długo się zastanawiałam, rozważałam za i przeciw... doszłam do wniosku, ze mieszkanie jest opcja o wiele tańszą i praktyczniejszą.
Mieszkałam przez wiele lat na wsi w domku jednorodzinnym i nie nadaję się do tego.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość