Elfrika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2016, 14:05

Re: Prezent dla mamy.

24 maja 2016, 11:35

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki warto sprawić mamie prezent w postaci torebki lub portfela. Duży wybór świetnych dodatków znajdziecie w naszym sklepie Elfrika.pl, gdzie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Jeszcze zdążycie zamówić prezent, bo przesyłka jest w 24 h :)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Prezent dla mamy.

25 maja 2016, 16:04


Lona
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:28

Re: Prezent dla mamy.

31 maja 2016, 08:52

Cześć Dziewczyny, wiem, że już trochę po Dnu Mamy ale chce Wam się pochwalić moim prezentem dla mamy, który okazał się strzałem w dziesiątkę! :ico_haha_02: Zazwyczaj też jestem z tych praktycznych, którzy kupują pościel albo kieliszki, szkło ale tym razem chciałam sprawić mamie wyjątkowy prezent. Dzień po dnu Matki wzięłam mamę na zakupy - normalnie ona pracuje i zajmuje się wieczorami moimi i mojej siostry dziećmi więc nie ma na to czasu; tym razem zaplanowałam nasz dzień.
Pojechałyśmy do jednego z centrum handlowych w Krakowie spędziłyśmy dzień razem, rozmawiałyśmy, śmiałyśmy się i odwiedziłyśmy ulubiony sklep mamy, który okazał się również ulubionym moim sklepem :) Pretty One. Na dzień Mamy przygotowali promocje - jakby napisaną dla nas "dla Matki i Córki!" :) Zostałyśmy świetnie obsłużone, Panie z salonu idealnie dobrały mamie ubrania i dodatki i jeszcze dostałyśmy spory rabat. Obkupione i zadowolone wróciliśmy do domu :) A Mama była rozpromieniona, zakupy się udały :) Dziękuję Panią z salonu Pretty One w Bonarka City Center. Sprawdzam aktualności kolejnych promocji i już nie mogę nie doczekać kolejnej. :ico_buziaczki_big:

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Prezent dla mamy.

27 cze 2016, 12:07

ja mamie kupiłam zestaw akcesoriów do szycia http://www.galerialucznik.pl/pl/c/ZESTA ... SORIOW/109 :) bardzo lubi szyć, więc prezent jak znalazł

lukrecjax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2016, 14:17

Re: Prezent dla mamy.

07 lip 2016, 14:21

Ja mogę Ci polecić do kupna tanie skarpety hurtowo kupisz je ale tylko tam gdzie ja wiem :D jeśli chcesz to się odezwij :)

Myszula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:24

Re: Prezent dla mamy.

08 lip 2016, 07:25

album w ekoskórze w waszymi wspólnymi zdjęciami będzie miała super pamiątkę. Znalazłam takie w Gama Kaletnictwo

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent dla mamy.

02 sie 2016, 11:14

Jeżeli będzie to sprawdzone i godne zaufania studio kosmetyczne to czemu nie i moim zdaniem warto się nad tym zastanowić. Generalnie też gustuje w tych praktycznych prezentach,może kosmetyki? Co o tym sądzicie?

cygaretka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:05

Re: Prezent dla mamy.

18 paź 2016, 14:28

Moja mama z kolei strasznie się cieszyła z maszyny do szycia z Łucznika. Dostała ode mnie i siostry piekną Zofię II 2015 :) Wiedziałam, że chce maszynę, bo kilkukrotnie o tym wspomniała, ale przyznam się szczerze, że tak bym nie miała pojęcia. Myślałam, że maszyna do szycia to przeżytek obecnie, a tu się okazało, że wraca do łask. Podobno mamy koleżanki też by chciały maszynę do szycia. Idąc tym tropem może i Twoja mama by chciała coś takiego dostać? Pomyśl :) w http://www.galerialucznik.pl/ mają duży wybór maszyn o róznym stopniu zaawasnowania i w optymalnych cenach. Warto podpytać mamę o prezent :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla mamy.

20 paź 2016, 12:32

Piękny jest ten naszyjnik Indali, sama chciałabym dostać taki prezent :)
Obrazek

wersol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2015, 16:00

Re: Prezent dla mamy.

05 lis 2016, 12:44

A może depilator laserowy. Nie robi tyle hałasu co normalny i podobno jest bardziej dokładny. Słyszałam że własny depilator laserowy to przede wszystkim wygoda. Pół godzinki przed kąpielą co jakiś czas to tak jak stała higiena. Jest bezbolesny i ma trwalsze efekty. Jednak do tej pory stosowane w nich lampy to były w zasadzie jednorazówki. Dopiero teraz pojawiają się urządzenia dorównujące tym w salonach kosmetycznych http://www.redcoon.pl/c08100200-Depilat ... ki-damskie .

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość