Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

20 cze 2016, 14:50

No właśnie, profesjonalne kosmetyki i dobry sprzęt, to jest bardzo ważne u fryzjera. Ja zawsze zwracam na to uwagę, bo też zabieram moje dzieci na strzyżenie i nie chcę, żeby zniszczyły im się włosy przez złej jakości akcesoria. Co innego jak salon jest wyposażony w np. porządne maszynki, załóżmy takie: http://www.fryzomania.pl/category/maszynka-jaguar, o których czytałam, że są naprawdę dobre, a co innego jak fryzjer obcina włosy jak leci, jakimiś rozpadającymi się nożyczkami ;) W sumie to jest jeden z moich głównych wyznaczników dotyczących wyboru fryzjera, bo to też świadczy o jego doświadczeniu, znajomości branży i staraniach.

zuzamerkel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2015, 16:58

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

24 lip 2016, 22:50

Ja wierzę w szkolenia i doskonalenie umiejętności, dlatego mimo nieco wyższych cen chodzę do JLD: http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1 Ludzie są przeszkoleni, nie eksperymentują głupio i znają się na rzeczy. Jak wcześniej lądowałam na fotelu u osiedlowej Violetty to ogarniała mnie panika czasem...

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

26 lip 2016, 16:35

Dobry fryzjer to nie tylko taki który świetnie strzyże ale i taki który dba o czystość w salonie, sterylizuje swoje narzędzia, moja fryzjerka kupuje niektóre rzeczy w Solomedica.pl tam zaopatrują się gabinety medyczne, wiec widzę że naprawdę dba o bezpieczeństwo klientek.

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 sie 2016, 10:44

Ja już nie muszę rozpoznawać bo przekonałam się do loreal professionnel i chodzę tu https://www.salonexpert.pl/ Aż się dziwię, że kiedyś chodziłam gdzie indziej :D

Awatar użytkownika
Olika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 sie 2016, 09:10

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 sie 2016, 11:10

moim zdaniem dobry fryzjer powinien zawsze zacząć od wywiadu i powinien dopytywać się o naszą pielęgnację, czego oczekujemy itp. :ico_haha_01:

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 sie 2016, 20:53

dokładnie tak jak piszesz dobry fryzjer najpierw z nami porozmawiać dowiedzieć sie w jakiej fryzurze dobrze sie czujemy no i oczywiście co chcemy mieć zrobione. A dla tych co szukają dobrego fryzjera w Lublinie to podrzucę stronę http://fryzjer.lublin.pl/ może sie komuś przyda.

gazzetka2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2016, 16:42

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 lis 2016, 16:50

Dobry fryzjer to nie tylko taki, które dobrze czesze (czyli dokładnie tak jak chcemy), ale też zna się na modzie i potrafi powiedzieć NIE jeśli trzeba :P mój jest super. Wizytę zwykle zamawiam przez internet, a on (tak, to pan!) przyjeżdża żeby zrobić fryzurę. Polecam SEIZO!!!

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

09 lis 2016, 11:02

Myślę, ze dużo mówią opinie w Internecie, chociaż nie zawsze. Czasem to konkurencja chce oczernić salon, ale jak jest więcej pozytywnych albo więcej negatywnych to wiadomo, albo fajnie, albo nie;) Dużó można też wywnioskować z rozmowy z fryzjerem, bo jeśli się sprzeciwia jak chcesz sobie zrobic coś szalonego i chce zapobiec zniszczeniu włosów, poleca alternatywy to jest dobrym fachowcem:)

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

31 mar 2017, 17:26

Dobry fryzjer to taki, ktory oprocz tego ze doradzi to jeszcze wyslucha :) polecam Grzegorza z Shake Your Head w Warszawie, jest przemilym czlowiekiem i swietnym specjalista. Nigdy mnie nie zawiodl!

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

10 kwie 2017, 15:45

Dobry fryzjer to taki, do którego trudno się dostać :) Ja chodzę do Gnatyshyna na warszawskim Ursynowie. Świetnie wyszkoleni styliści, laureaci wielu prestiżowych konkursów fryzjerskich, zawsze na czasie. Mają sporo zalet i osiągnięć ale największą jest zadowolenie klienta. Mnie nigdy nie zawiedli, zawsze wychodzę zadowolona.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość