Awatar użytkownika
RevelkoveLove
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2016, 07:40

Re: zapalenie pęchrza

25 cze 2016, 08:02

Lubię żurawinę w każdej postaci, a to pomaga w zakwaszaniu moczu i w walce z infekcjami. Profilaktyczne picie soku to dużo. A jak już cos się przydarzy, to mam zawsze pod ręką furaginę - to jednak najlepszy lek. Oczywiście na receptę, ale zawsze uzupełniam braki podczas kontrolnych wizyt czy to u ginekologa czy internisty.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: zapalenie pęchrza

25 cze 2016, 19:22

Ale po co, skoro to samo można kupić bez recepty? Urofuraginum ma taki sam skład i jest tak samo skuteczna.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: zapalenie pęchrza

12 lip 2016, 23:05

No i o to tutaj właśnie chodzi. Kupisz bez problemu, bez czekania na wizytę, a im szybciej zaczniesz leczenie, tym mniej infekcja się rozhula i szybciej będzie z głowy. Ja na wakacje nawet kupuję zapobiegawczo, bo niestety różne świństwa można złapać na przykład w basenie. Już raz zepsułam sobie pół urlopu, bo złapałam infekcję i nie wiedziałam co za granicą mogę kupić, więc się męczyłam aż do powrotu do domu, nic przyjemnego. Od tamtej pory urofuraginum mam zawsze w walizce.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: zapalenie pęchrza

28 lip 2016, 21:13

Ja biorę Żuravit i nic mi nie jest od dłuższego czasu.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: zapalenie pęchrza

03 sie 2016, 13:47

Latem na przykład, plaża, kostiumy kąpielowe, w większości są ze sztucznych materiałów, siedzimy w takim mokrym kostiumie, na mokrym ręczniku i już bakterie mają piękne środowisko do rozwoju. A raczej nikt nie myśli o tym, żeby po wyjściu z wody się przebrać w suchy kostium, tylko siadamy i się opalamy. A potem niespodzianka w postaci zapalenia pęcherza...

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: zapalenie pęchrza

06 mar 2017, 11:33

Ale jakie? Mnie dorwało zapalenie i domowe sposoby zawiodły. Słyszałam o urofuraginie max, ale nie jestem pewna czy pomoże, stosowałyście może ten lek?

pdrake
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2017, 18:03

Re: zapalenie pęchrza

09 mar 2017, 18:15

Do przetestowania witamina C w proszku w szklanej butelce (ważne) - można ją dawkować dołączoną miarką, np. Pure/C Powder

Awatar użytkownika
jankastrzela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2016, 00:33

Re: zapalenie pęchrza

18 mar 2017, 13:01

Urofuraginum max powinno Ci pomóc. Mi pomogło :) Tylko pamiętaj, żeby brać lek przez 7 dni, bo inaczej kuracja może nie zadziałać na tak długo, jak powinna. No i oprócz tego bierz witaminę C (może być ta w proszku) i pij sok z żurawiny. Po dniu-dwóch powinny Ci przejść główne objawy, jak pieczenie i częste oddawanie moczu, a po 7 dniach będziesz mieć spokój z zapaleniem na długo.

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: zapalenie pęchrza

22 mar 2017, 12:19

To jakaś nowa wersja?? Do tej pory brałam urogurafinum zwykłe i t nie raz, tak jak piszesz trzeba brać przynajmniej przez tydzień, nie ma co przestawać po kilku dniach bo intekcja może nie być do końca zaleczona

hannaf
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2017, 14:47

Re: zapalenie pęchrza

10 kwie 2017, 17:06

Hej! To jest jakby mocniejsza wersja. Ja brałam urofuraginum max przez 7 dni i mi wystarczyło, żeby wyleczyć infekcję pęcherza. Oczywiście wspomagałam się też domowymi sposobami - termofon i napar z pokrzywy :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość