aprilaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:02

sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

30 cze 2016, 12:04

czesc… mam mega wielki problem - doslownie! otoz jestem gruba. ale mowiac gruba nie mowie tego w waszym sensie, ze macie troche boczkow i panikujecie bo musicie 5 kilo zrzucic, tylko ja tych kilo potrzebuje zrzucic z dobre 40. jestem wielka, zwalista i tłusta ;] no i tu nastapila niespodziewana komplikacja - nie chce isc na silke bo sorry, ale nie dosc ze wygladam jak swinia to poce sie jak swinia i nie chce robic z siebie posmiewiska. zostaja mi wiec cwiczenia w domu - tu jest jedno ale. wiekszosc sprzetow ma dopuszczalna wage uzytkownika do 120-150 kg. ja tu sie jeszcze mieszcze, ale i tak wiekszosc sprzetow boje sie ze zgniote, przewroce i zniszcze. prosba o rade: jaki sprzet mam wybrac, zeby sie o to nie martwic? pieniazkow nie mam duzo, ale jak trzeba bedzie to wyloze jak bedzie cos dobrego. chce zeby bylo mnie mniej, juz nie wiem co mam robic...

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

01 lip 2016, 12:16

a bylas u lekarza? trudno bedzie ci zejsc z takiej wagi samej. tutaj trzeba lekarza i dietetyka. fajnie ze chcesz te wage zbic :) ale mysle ze o wiele latwiej ci bedzie razem ze specjalistami. kwestie z silka rozumiem jak najbardziej - moze kup jakies kettle do domu albo cos.

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

01 lip 2016, 16:14

Witaj! Sugestia na temat lekarza i dietetyka jest słuszna - na pewno będzie Ci o wiele łatwiej zgubić zbędne kilogramy. Nie piszesz, ile masz wzrostu - niemniej jednak waga rzędu 120-150 kg to poważna otyłość, która nieleczona może być powodem poważnych problemów zdrowotnych. Nawet aktywność fizyczna powinna być skonsultowana z lekarzem - przy tej wadze możesz poważnie zaszkodzić chociażby stawom, które są mocno obciążone nawet podczas codziennych czynności. Z urządzeń do ćwiczeń polecam orbitrek albo rowerek - ale radzę zabrać się za ćwiczenia dopiero po konsultacji z lekarzem.

aprilaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:02

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

05 lip 2016, 13:58

lekarz, lekarz… slysze to juz od 2 lat ;/ chociaz moze macie racje… moze faktycznie powinnam pojsc… a ten obritrek… co to jest?

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

05 lip 2016, 15:37

Orbitrek to urządzenie do ćwiczeń pozwalające na trenowanie wszystkich partii ciała - ćwiczenia wyglądają trochę jak skrzyżowanie jazdy na rowerze z narciarstwem albo nordic walking. Ma tę zaletę, że nogi trzymasz na pedałach - nie odrywasz ich więc od podłoża, więc stawy nie są za każdym razem obciążone “uderzeniem” kiedy stawiamy stopę na ziemi. O zaletach orbitreka możesz poczytać tutaj: http://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla- ... itreku-ba7 W Twoim przypadku dobrą opcją wydaje mi się też basen i pływanie.

aprilaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:02

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

05 lip 2016, 16:42

smiesznie brzmi… ten obritrek… no ale jak dziala… to moze… na basen nie bo ja sie wody boje :( pomysle dziekuje

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: sprzet treningowy dla wielkiej grubaski

13 wrz 2021, 11:38

Jeśli myślisz o zakupie sprzętu fitness dla siebie, to zobacz ofertę sklepu internetowego, https://www.hop-sport.pl/.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości