Awatar użytkownika
martyja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:37

Re: Turnus odchudzający

15 cze 2015, 15:03

przy odchudzaniu ważna jest nasza silna wola, niestety, ale jak same nie będziemy pracować na to jak wyglądać, to żadne sposoby nam nie pomogą. magda906 każdy ma swoje miejsca, ale wydaje mi się, że oko profesjonalisty jest niezastąpione. Wiem, to po sobie, sama chodzę do psychodietetyka p. Kurdej z Warszawy i to co razem wypracowałyśmy, jest nie do ocenienia:)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Turnus odchudzający

16 cze 2015, 12:41

Odchudzanie to dla mnie zdrowe odżywianie. Nie da się zrzucić kilogramów bez efektu jojo nie przestrzegając zdrowej zbilansowanej diety.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Turnus odchudzający

19 cze 2015, 16:32

Ja jestem zdania, że lepiej kupić tabletki na odchudzanie np z http://doktorodchudzanie.com/ i zacząć ćwiczyć. Do tego zdrowa zbilansowana dieta i waga będzie spadać. Te turnusy nie są złe - człowiek może sobie odpocząć ale spójrzmy prawdzie w oczy. Nie da się schudnąć nie wiadomo ile w 2-3 tygodnie a kasa trzeba wydać. Dla mnie to naciąganie.

Awatar użytkownika
martyja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:37

Re: Turnus odchudzający

22 cze 2015, 14:50

wiadomo, że nie będzie efektu od razu, ale pewne błędy czy nawyki, które są złe dla naszego organizmu da się już zauważyć, ja np. brałam różne tabletki i nie było efektu, dopiero profesjonalna opieka p. Kurdej dała rezultaty. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od człowieka:)

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Turnus odchudzający

06 lip 2016, 15:34

Turnus odchudzający to znakomity sposób aby zobaczyć jakie błędy żywieniowe robimy i których nawyków musimy się oduczyć. Minusem takiego turnusu jest to, że po powrocie musimy rygorystycznie wdrożyć w życie nauki jakie wnieśliśmy z obozu w przeciwnym przypadku z rezultatów będą nici.

SzaraSzpilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2016, 20:04

Re: Turnus odchudzający

21 lip 2016, 19:31

Można wybrać wyjazd, który nie jest rygorystyczny. Zresztą - przymusu nigdzie nie ma. Można czasem odpuścić jakieś zajęcia/ćwiczenia. Wszak to nie kolonia karna ;) :ico_szoking:

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Turnus odchudzający

19 kwie 2022, 13:40

W takiej sytuacji to wszystko można nadawać na takiej zasadzie - cma.pl W sensie zajęcia mogą być prowadzone online i tak to powinno wyglądać. Ekonomicznie, optymalnie i rozsądnie, bez dziwnych komplikacji. Wiadomo, że stacjonarna organizacja zawsze będzie się wiązać z pewnymi ograniczeniami, ale też nie dla każdej branży coś takiego jest dobre.

Gosiaczek90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:02

Re: Turnus odchudzający

20 kwie 2022, 22:36

Moja koleżanka była na takim turnusie. Nie dość, że zrzuciła kilka kilogramów, to jeszcze zyskała sporą wiedzę.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość