Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: oczyszczanie organizmu

15 maja 2016, 14:56

Nie tylko soki pomagają, chociaż też je chętnie pijam. Pisałam w innym wątku, że herbatkę z Big-Active mam której jednym z działań jest właśnie oczyszczanie organizmu z toksyn, ale tez pozbywanie się wody i spalanie tłuszczy.

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: oczyszczanie organizmu

18 maja 2016, 00:20

ten sok robisz tylko z buraków i jablek ?
używasz sokownika ?
buraki są super na anemie , świeże tym bardziej to istny cud witaminowy, moja babcia piła własnie buraki i jabłka , tylko,że z sokownika włsnie, bardzo głośna praca, ah... szkoda gadać, ja mam wyciskarke wolnoobrotową do warzyw i owocow,
z tego co czytalałam to sokownik i wyciskarka to wlasnie to samo,
czym innym jest sokowirówka
czy burak, [umyty] i całe jabłka ze skórką ,pestkami , i w srodku tej wyciskarki jest taki ślimakowe wiertło, i całe te owoce miażdźy ,sciska i wypływa sok, mozesz wybierać jego gestosc klarownosc,jest pysznie i zdrowo ! bo wyciskarki zostawiją wszytskie witaminy
zostawiają witaminy bo raz ze wiele miąższu trafia do soku, wraz z blonkami i podskorką, a dwa ze wyciskarka pracuje w niskiej temperaturze, przez co nie traci sie witamin

Cellika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2016, 08:36

Re: oczyszczanie organizmu

26 maja 2016, 08:41

a ja stosowałam diete sokową na odchudzanie - curattio. Bardzo smaczne, lekkie i odżywiające soki. różne smaki wiec mi się nie nudziło ido tego pełne witamin także czułam się na prawde bardzo dobrze!:)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: oczyszczanie organizmu

31 maja 2016, 09:49

A co sądzicie o piciu wody zjonizowanej? Ostatnio czytałam, że powszechnym problemem jest zakwaszenie organizmu, które może prowadzić do zmęczenia, bólów głowy, a nawet nadwagi i wielu chorób. I właśnie podobno woda alkaliczna pomaga zmniejszyć zakwaszenie. Zastanawiam się nad kupnem takiego jonizatora http://sklep.poradnia.pl/jonizatory-i-o ... ry-i-woda/ . Co o tym myślicie?

Meg777
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 01 cze 2016, 09:28

Re: oczyszczanie organizmu

01 cze 2016, 09:47

Codzienne rano piję szklankę wody z sokiem z cytryny. Myślę też o diecie warzywno-owocowej.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: oczyszczanie organizmu

21 lip 2016, 11:15

Wiele osób nie wie, że zmęczenie, złe samopoczucie i rozdrażnienie to często objawy zaburzonej równowagi kwasowo zasadowej w organizmie. Dlatego warto stosować produkty takie jak ten http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/proszek-zasadowy/, które pomagają taką równowagę przywrócić. Proszek zasadowy zawiera odpowiednią kombinację mikroelementów i witamin, które pozytywnie wpływają na proces odkwaszania organizmu.

KarolinA07
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:03

Re: oczyszczanie organizmu

26 lip 2016, 10:28

Najlepsze oczyszczenie organizmu z toksyn powinno mieć miejsce na bazie:
- wody,
- soków
Pierwsza metoda nie jest z tego co wiem łatwa. Wodą oczyszcza się głównie przewód pokarmowy i nerki. Z sokami jest nieco łatwiej. Można tak nimi 'manipulować', że z jednej strony będą oczyszczać, a z drugiej będzie miała miejsce detoksykacja i uzupełnienie organizmu o odpowiednie substancje odżywcze.

MarcixM
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2016, 16:04

Re: oczyszczanie organizmu

01 sie 2016, 12:29

Dla mnie najlepszym środkiem na oczyszczanie organizmu jest ziemia okrzemkowa. Słyszałem również o sposobach takich jak głodówka, czy 'zakwaszanie' - picie dużej ilości wody z cytryną. Jednak te sposoby do mnie nie przemawiały... Nie wyobrażam sobie wytrzymać 7 dni pijąc samą wodę z cytryną.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: oczyszczanie organizmu

02 sie 2016, 11:23

Zakwaszanie to zdecydowanie najbardziej skuteczna i popularna metoda oczyszczania organizmu,polecam bo sama próbowałam i jestem zadowolona. PO tym doświadczeniu od razu będziemy czuły się o kilka kg lżejsze:)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: oczyszczanie organizmu

30 sie 2016, 23:56

Jeśli chcesz oczyścić organizm z toksyn koniecznie zmień dietę. Bez tego nawet nie ma sensu zaczynać.
Poza tym warto kupić proszek zasadowy wspomagający odkwaszenie organizmu -http://www.langsteiner.eu/pl/kategoria/oczyszczanie/
Ja od 1 września przechodzę na dietę. Mam zamiar zrobić detoks i zacząć cwiczyć. Strasznie zapuściłam swój organizm i nie mogę na siebie patrzeć w lustrze.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość