iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 lip 2016, 08:16

Ja gdybym miała bliżej to pojechałabym na weekend na mazury. Udało mi się znaleźć noclegi w siedlisku kruklin i strasznie kusi mnie rezerwacja. Niestety będę mogła jechać dopiero podczas urlopu. Na weekend najczęściej jeżdżę nad miejscowe jeziora albo do rodziny na wsi.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

05 lip 2016, 12:29

W ziołowym zakątku na Podlasiu jest fajnie, boska kuchnia, mam stamtąd przepis na zupę pokrzywową.

Aloenora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:38

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 lip 2016, 15:50

Gdziekolwiek, byleby tylko z dala od dużego miasta i blisko natury. Wystarczy zabrać odpowiednie wyposażenie pod biwak, namiot, śpiwory i kogoś do towarzystwa. ;) Jeśli czegoś Ci brakuje w kwestii sprzętu kempingowego, możesz zajrzeć na https://www.campingshop.pl/, mają dużo przydatnych rzeczy w fajnych cenach. ;)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

31 lip 2016, 00:13

Na weekend warto wybrać jakiś fajny hotel :) ja często jeżdżę z rodziną do Grand Lubicz Hotelu w Ustce :) Mnóstwo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepsze miejsce na krótki wypoczynek

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 sie 2016, 15:02

Może gdzieś nad jezioro? Nad morze nie ma sensu w sezonie jeździć.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

07 sie 2016, 17:51

Ja myślę o wypadzie na mazury,. Dawno tam nie byłam a strasznie chciałabym odpocząć w hotelu ventus. Jest tam spa a mi przyda się relaks. Poza tym mazury są przepiękne i jest tam cicho. U siebie w mieście niestety o ciszy mogę pomarzyć.

Kasia67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2016, 19:02

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 sie 2016, 14:46

My ostatnio z mężem byliśmy w na wizycie w Poznaniu. Całkiem fajne miasto. Miło spędziliśmy czas, oprócz w sumie końcówki. Jak mieliśmy wracać do domu mieliśmy wypadek, który na szczęscie nie był dla nas poważny. Samochód jednak został odholowany http://holowanie.i-poznan.pl i pojechał do kasacji.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

02 wrz 2016, 22:49

Oj mi też marzą się mazury :) Ostatnio odkryłam mazury spa i powiedziałam małżowi , że czas najwyższy na chwilę tylko dla mnie. Chyba wyjadę w końcu na weekend i odpocznę od tego całego harmidru.
Mąż nie chętnie się zgodził, jakoś będzie musiał sobie poradzić z dziećmi.

SarahQ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2016, 19:15

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

07 wrz 2016, 15:45

Polecam Poznań. Wyjątkowe miasto z duszą :) Jeśli chodzi o nocleg to hotel w centrum poznania Puro wydaje mi się odpowiedni. Jest tam doskonałe zaplecze w sensie wyposażenia i miła obsługa. Można liczyć na pomoc przez 24 godziny. Samo położenie sprawia, że wszędzie jest rzut beretem ;)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 wrz 2016, 11:54

A może lepiej po prostu na kilka dni wyjechać do Grecji, Turcji, czy w innym kierunku? Nie sądzicie, że tak będzie znacznie korzystniej? Pewnie, że wszystko zależy od budżetu jaki macie, ale u nas możecie trafić tak fatalną pogodę, że hotelu nawet na chwilę nie opuścicie. Gdzie to ma sens? A jednak lasta do Turcji na Travelplanet ustrzelicie nawet poniżej tysiaka. Powaga ;-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość