tarsifal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2016, 09:17

Re: Sklepy internetowe z bielizną

27 lip 2016, 09:19

Myślę, że ładna bielizna brubeck jest godna uwagi. Sama dla siebie ostatnio kupiłam i jestem zachwycona.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Sklepy internetowe z bielizną

27 lip 2016, 10:03

To z całą pewnością największy plus,czyli szeroki wybór bielizny czy odzieży w sklepach internetowych,a do tego dochodzi także niższa cena,tym bardziej teraz latem:) Sama też mam kilka ulubionych marek i sklepów w których zawsze zamawiam bieliznę.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Sklepy internetowe z bielizną

10 sie 2016, 09:08

Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka kompletów bielizny na stronie tego sklepu internetowego
http://www.margo-bielizna.pl/3_felina

Mają tam bieliznę firmy Felina, która jest moją ulubioną firmą bieliźniarską. Uwielbiam szczególnie ich biustonosze.Mam duży biust tak więc mam zwykle duże problemy z dobraniem dla siebie odpowiedniego biustonosza. W przypadku bieliny Feliny nie mam takiego kłopotu. Wszystko bardzo dobrze na mnie pasuje.
Moja ostatnia zdobycz to ten komplet
Obrazek

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Sklepy internetowe z bielizną

19 sie 2016, 16:09

Bardzo fajne biustonosze zamawiałam ostatnio właśnie ze sklepu e-sensi.pl, ładne i naprawdę wygodne, a dla mnie codzienny komfort jest równie ważny co ładny model :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Sklepy internetowe z bielizną

24 sie 2016, 12:43

Jeśli chodzi o sklep internetowy z biustonoszami to ja polecam effuniaki. Ceny są wyższe, ale jakość na prawdę jest bardzo wysoka.

Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: Sklepy internetowe z bielizną

29 sie 2016, 11:03

Ja polecam zerknąć także na naszą stronę www.Bieliznaija.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór dobrej i eleganckiej bielizny,a także uzyskacie fachowa pomoc podczas jej doboru,właśnie w tym specjalizujemy się na co dzień:)

Anna101
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2016, 08:06

Re: Sklepy internetowe z bielizną

31 sie 2016, 07:52

Ja kupuje bieliznę z Kingi i nie przywiązuje zbytnie uwagi jaki to aktualnie jest sklep .

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Sklepy internetowe z bielizną

17 paź 2016, 22:24

Godny polecenia jest sklep z bielizną Obsessive. Bardzo lubię kupować tam bieliznę szczególnie majtki (https://obsessive.com/pln_pl/produkty/majteczki)
Każda kobieta powinna mieć w swojej szufladzie bieliznę na specjalne wieczory ze swoim partnerem. Sama mam w swojej szafie kilka rodzajów koronkowych gorsetów czy pasów do pończoch z w/w sklepu.
Nie czuje się zbyt dobrze w stringach więc u mnie królują koronkowe lub półprzezroczyste figi lub bokserki.
Każda z nas powinna sama ocenić jaki strój zrobi lepsze wrażenie na naszym mężczyźnie. Mój woli taką o bardziej erotyczny charakterze, dlatego wolę ją kupować w sklepach internetowych bo tam jest większy wybór bielizny jaką lubię.
Warto inwestować w dobrej jakości bieliznę, wyprodukowaną z dobrych materiałów i dlatego polecam sklep internetowy Obsessive :)

Modiz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2016, 11:11

Re: Sklepy internetowe z bielizną

01 gru 2016, 11:28

Dla mnie podczas wyboru bielizny liczą się dwie rzeczy: pierwsza to wygląd oraz kolor, bardzo lubię ta koronkową czarną lub czerwoną :) Druga kwestia to oczywiście wygoda i jakość wykonania, te dwie rzeczy muszą iść ze sobą w parze. Oczywiście zdarza mi się zamawiać ją online i mam kilak sprawdzonych adresów.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sklepy internetowe z bielizną

21 lut 2017, 10:30

Mam bardzo podobne podejście do kwestii kupna bielizny, oczywiście może być również online, gdzie wybór jest naprawdę szeroki, plus nigdy nie spotkałam się ze złą jakością, zawsze byłam zadowolona. Z tego co widzę to powyżej pojawiły się nowe, ciekawe adresy, więc chętnie skorzystam :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość