szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: nowoczesny dom

17 cze 2016, 10:02

Gdybyś potrzebował bramy garażowej to radzę zajrzeć na http://www.rapi.com.pl/ Z tego co widziałam mają bramy najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach. Sama zastanawiam się nad zamówieniem jednej. Nie chcemy mieć blaszanego garażu dlatego stawiamy normalny obok domu a do niego będzie potrzebna porządna brama.

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: nowoczesny dom

04 lip 2016, 13:16

jeśli zdecydujesz się na system centralnego odkurzacza to na pewno warto wyłożyć więcej w luksusowe gniazda do centralnego odkurzacza - myślę że podkreślą cały efekt wykończenia.

Awatar użytkownika
karniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:28

Re: nowoczesny dom

12 lip 2016, 12:37

Nowoczesny dom to przede wszystkim komfort mieszkania i wygoda w użytkowaniu. Żeby to osiągnąć można wykorzystać system inteligentnego domu. Od razu zaznaczam, że w dzisiejszych czasach są to rozwiązania na każdą przeciętną kieszeń. Jak z każdą inwestycją, trzeba na początku trochę wydać, ale potem można zaoszczędzić. W jaki sposób? Zamontowaliśmy w domu kilka czujników z oferty grenton.pl - czujniki ruchu, temperatury i oświetlenia. Oszczędzamy w ten sposób na ogrzewaniu i energii elektrycznej.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: nowoczesny dom

24 lip 2016, 19:32

Jeśli mowa o nowoczesności lub połączeniu z klasyką powinien odwiedzić sklep galerialimonka.pl i zapoznać się z ich ofertą. Rzadko się zdarza tak wszechstronny i bogaty asortyment, a ich zegary, oświetlenie i różne akcesoria do kuchni czy łazienki są naprawdę rewelacyjne a nawet mozna porównać do awangardy, to wspaniałe rzeczy dla każdego kto nie boi się zmian nadających charakter i klasę pomieszczeniom.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: nowoczesny dom

29 lip 2016, 11:16

Ja w ogóle nie jestem przekonana do takich rozwiązań. Mam wrażenie, że można to zrobić dużo lepiej, choćby kupując w dużo korzystniejszej cenie w hurtowniach. Też nie jest prawdą, że klienci detaliczni nie mogą kupować w hurtowniach, bo mogą, choćby w http://www.heban.net/ Wybierając takie rozwiązania oszczędzacie najwięcej pieniędzy.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: nowoczesny dom

14 sie 2016, 13:26

Nowoczesny dom to przede wszystkim tez dom, w którym mieszka się i żyje komfortowo i wygodnie. Sposób ogrzewania jest bardzo ważny - u nas w domku mamy ogrzewanie gazowe i zbiornik z Amerigasu, wygoda niebywała, nic praktycznie nas nie interesuje zimą, a w domu ciepełko tak jak chcemy:)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: nowoczesny dom

16 sie 2016, 17:22

Niezależnie od tego, czy dom ma być nowoczesny czy tradycyjny, trzeba zawsze stawiać na jak najlepszą jakość. Nie można sobie pozwalać na fuszerki w postaci oszczędności na materiałach bo to one stanowią tu priorytet. Jeśli to zaniedbamy to możemy być pewni, że obróci się to przeciwko. Dlatego warto przejrzeć ofertę sklepu StukPuk.pl https://www.stukpuk.pl/wkrety-farmerskie-z-podkladka-4-8-x-35-mm-ral-8019-opakowanie-250-szt-koelner.html gdzie można znaleźć szeroki asortyment profesjonalnych materiałów budowlanych.

misqa123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2016, 12:01

Re: nowoczesny dom

28 sie 2016, 20:59

Nowoczesny dom to świetna sprawa. Osobiście inwestuje duże pieniądze w dom, uwielbiam gadżety. Ciągle staram się urozmaicać dom w inteligentną kuchnię, sypialnię oraz chillroom. Jednakże prócz funkcjonalności, świetności i grywalności sprzętu, powinno sie też zadbać o odpowiednie zabezpieczenia, m.in. firma Konsalnet oferuje mi dokładnie 100% gwarancję na bezpieczeństwo mojego domu i domowników.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: nowoczesny dom

04 wrz 2016, 10:25

Każdy nowoczesny dom powinien mieć system taki jak np SmartHome. Dzięki niemu życie w duzym domu będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Poza tym ten system dba o bezpieczeństwo domowników co tez jest bardzo istotne bo niestety ostatnio coraz częściej dochodzi do wlamań.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: nowoczesny dom

05 wrz 2016, 10:44

Czy tapety ścienne pasują Waszym zdaniem do takiej aranżacji - http://tapetuj.pl/category/tapety-scien ... eznaczenia ?
Tzn. do nowoczesnej aranżacji? Czy w takim przypadku nie powinno się bardziej stawiać na elementy dekoracyjne + ewentualnie malowanie ścian?

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość