monik2233
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2016, 11:54

Re: hemoroidy

06 lip 2016, 14:53

gdy pojawiają się hemoroidy to sposobem na nie jest też masowanie sobie odbytu. Pomaga naprawdę, gdyż po kilku dniach guzki się zmniejszają. tylko kiedy są zewnętrzne hemoroidy

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: hemoroidy

15 lip 2016, 17:53

A ja polecam Wam ten środek: http://pl.procto-vitale.com/. Jest naprawdę świetny w zwalczaniu uciązliwych objawów związanych z hemoroidami. Trafiłam na niego calkiem przypadkiem, dlatego, że szukałam czegoś ziołowego i nie obciążającego wątroby. Chciałam zacząć od tego typu kuracji, choć szczerze powiedziawszy - byłam sceptycznie nastawiona. Środek jednak okazał się skuteczny i zlikwidował większość objawów. Polecam.

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: hemoroidy

26 sie 2016, 15:57

Ważne że jeśli już się pozbędziecie tego choróbska unikać zaparć, ja też czasem na dicopegu "jadę" byle tylko mi się nic tam nie zadziało złego w jelitach

annie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2014, 13:39

Re: hemoroidy

31 sie 2016, 10:38

Ja po ciąży na hemoroidy stosowałam maść krwawnikową. Wcześniej używałam jej tylko na pięty i łokcie, czyli tam gdzie miałam wiecznie problemy z suchą i spękaną skórą. Ale po urodzeniu dziecka, gdy pojawiły się hemoroidy - u mnie na szczęście niewielkie, to z dobrą radą przyszła moja babcia :-D na tego typu dolegliwości kazała mi smarować się maścią krwawnikową - podobno sprawdzona przez kilka pokoleń kobiet w mojej rodzinie :ico_nerwusek: Mi ta maść pomogła, nie biegałam specjalnie po lekarzach. Naturalną maść krwawnikową nie kupisz we wszystkich aptekach, dlatego zamawiam przez internet, na przykład tutaj Maść krwawnikowa Dr. Popova https://sklep.merit-poland.eu/pl/p/Masc ... -50-ml/105 nie jest droga ok. 15 zł za 50 ml, na długo wystarczy, tylko ważne żeby ją przez kilka minut wmasowywać w skórę.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: hemoroidy

08 kwie 2017, 12:56

Ja wszystko chyba co mogłam stosowałam na te hemoroidy :) Kupiłam maści, czopki, dicopeg 10g na zaparcia i zapisałam się na fitness. Przez 2 miesiące stosowałam kurację i o dziwo obyło się bez lekarza, guzki zniknęły :)

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: hemoroidy

08 kwie 2017, 18:01

Mimo wszystko lepiej udać się kontrolnie do proktologa. Niestety, jest to rzecz wstydliwa, ale lepiej się upewnić, że dane hemoroidy to na pewno one, a nie coś innego, bardziej szkodliwego. Sama idę na wizytę, bo coś "tam" się u mnie dzieje.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: hemoroidy

09 cze 2017, 15:52

Tak samo uważam , na pierwszy rzut oka to mogą być hemoroidy, ale przecież nigdy nie wiadomo. Radziłabym się jednak udać do proktologa. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic to warto umówić się z dr Wiączek, która przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety. Lekarka ma wieloletnie doświadczenie , więc bez problemu zdiagnozuje co tam u Ciebie się dzieje i pomoże w wyleczeniu ;)

zaneta34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:54

Re: hemoroidy

19 kwie 2022, 18:19

A słyszałyście o o takich jedynych na rynku czopkach z kurkumą?
Jeśli nie to polecam jedyne skuteczne na rynku - Procto-Zac Relief.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość