dorotea
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:20

Re: Stres/nerwy

25 sie 2016, 08:57

Najlepiej zająć się czymś i próbować zapomnieć a jak to nie da oczekiwanego efektu to pozostaje zaparzenie melisy.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Stres/nerwy

28 sie 2016, 21:33

Nerwomix control? Gdzie to kupie? Wyjeżdżam niedługo na wakacje i jak zwykle będę się stresować za 3 osoby. Będę się bała, że czegoś zapomniała albo że domu nie zamknęłam. Przydałoby mi się coś co mnie uspokoi i będę mogła myśleć normalnie i wypocząć.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Stres/nerwy

30 sie 2016, 09:33

Jak to gdzie kupisz? W aptece pewnie ;)

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Stres/nerwy

31 sie 2016, 21:21

Może i w aptece, ale ostatnimi czasy leki są często też w rossmanie np stąd moje pytanie gdzie łatwiej dostane :) Ale dzięki za sugestię. Dzisiaj na pewno tam zajrzę bo już ciężko sobie radzę ze stresem. Mam nadzieje, że nie jest drogi.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Stres/nerwy

11 wrz 2016, 11:28

Dzięki wielkie! Kupiłam już nawet dwa opakowania żeby było na zapas. Jak widać po mnie wakacje wcale nie muszą być wypoczynkiem :D W sobotę wyjeżdżam więc biorę nervomix ze sobą. I liczę na super wakacje oraz to że wrócę wypoczęta, szczęśliwa i bez stresu :D

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Stres/nerwy

20 wrz 2016, 13:15

Przy większym stresie piję melisę, biorę magnez. Ale staram się temu stresowi zapobiegać, codziennie wychodząc na spacery. Raz na jakiś czas idę też rozerwać się na koncert czy festiwal http://www.ticketmaster.pl/category/fes ... lety/10101 . Takie wyjście doładowuje mi "baterie" na jakiś czas :)

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Stres/nerwy

30 wrz 2016, 22:17

Może i pomaga, ale nie wszystkim. Dla mnie ruch jest ok, ale nie pomaga mi pozbyć się złych myśli i stresu. Bo wracm do domu i dalej myślę o tym, co jest źle ;/ A teraz wróciłam z wakacji, nervomix był ze mną :D I w końću odpoczełam! A jaki mój facet zadowolony, że nie jęczałam całe wakacje, że dziwnie spokojna byłam i wyluzowana :D Nervomix spisał się na medal!

qrobertaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2016, 17:30

Re: Stres/nerwy

04 paź 2016, 18:28

Wiadomo każdy się byle czym teraz denerwuje.. ale czy ja wiem czy te wszystkie tabletki pomagają? Nigdy ich nie brałam, może jednak się zdecyduję bo coraz częściej wpadam w stres.

GreenD
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2016, 17:01

Re: Stres/nerwy

11 paź 2016, 23:38

Przy stresie, nerwach można łyknąć jakieś tabletki - jest ich pełno do wyboru, pewnie pomogą się uspokoić. Ale wydaje mi się, że w dłuższym okresie czasu ciągły stres może przerodzić się w poważniejsze trudności. Depresja czy inne schorzenia są nieraz bardzo podstępne. Samemu trudno jest sobie z nimi poradzić i często dzieje się tak, że niezbędne jest wsparcie psychologa czy psychoterapeuty. W dzisiejszych czasach niestety będą oni mieli coraz więcej pracy...

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Stres/nerwy

19 paź 2016, 06:27

Gdybym ich nie brała napisałam bym Ci,że nie wiem. A tak wiem, żę działają :) I pomagają. Naprawdę jest łatwiej! Myślę, żę warto abyś spróbowała Neromixu

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość