dzqu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2016, 13:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

20 lip 2016, 15:08

Zakhyntos grecja można tam znakomite robić zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2016, 14:44 przez dzqu, łącznie zmieniany 1 raz.

dzqu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2016, 13:31

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

02 sie 2016, 14:43

[quote="dzqu"]Zakhyntos grecja można tam znakomite robić http://lifekafejka.pl/fotografia-lotnic ... lotu-ptaka

wamkas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:05

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

10 sie 2016, 10:40

A nad polskie morze ktoś się w tym roku wybiera czy to już oklepany temat?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

28 sie 2016, 18:36

Ja byłam nad Bałtykiem na kilka dni i w Karpaczu. Teraz trafiłam na http://www.globtourist.com/rejsy-wochy.html
i chyba wybiorę się do włoch na ten rejs. Obiecałam sobie, ze będe podróżować. Zawsze bałam się wyjazdów za granice ale chyba czas najwyższy się przemóc. Polskę juz cała widziałam.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

31 sie 2016, 16:27

Mi marzy sie rejs dookoła świata. Jakis czas temu trafiłam na http://skiff.pl/ i chyba zarezerwuje miejsce na statku. Mam mieć sporo wolnego i pomyślałam, ze najlepiej wykorzystać go na podróże. Siedzenie w domu zdecydowanie mi nie służy.
Ja podrózy się nie boję, zawsze mnie fascynowały i napędzały do działania.

MyLoveFashion
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:55

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

06 wrz 2016, 16:02

Ja też spędziłam wakacje nad polskim morzem. Byłam z mężem i dziećmi :) szkoda tylko, że nie było za bardzo możliwości nosić okularów przeciwsłonecznych...niestety trafiliśmy na beznadziejną pogodę. Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

kasiasi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 gru 2015, 21:59

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

15 gru 2016, 13:43

Z mężem stwierdziliśmy, że te wakacje spędzimy nie tradycyjnie nad morzem, ale w ciszy, spokoju , pośród pięknej natury, czyli na Kaszubach. Wszystko już zaplanowane, pod koniec lipca jadę na domek do Załakowa - http://choszczogrod.kaszuby.pl/index.php/pl/oferta To miejsce poleciła nam siostra, była zauroczona tym miejscem. Już nie mogę się doczekać, oby pogoda dopisała.

michalina88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:10

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

22 gru 2016, 23:15

Ja byłam w tym roku z moim dzieckiem nad morzem a oferte znalazłam na stronie wakacjezdzieckiem.pl bardzo atrakcyjna oferta mi wpadła na podróż tam z dzieckiem i grzechem było jej nie wykorzystać a jest tam bardzo dużo ciekawych propozycji więc bedzie gdzie jezdzić następnym razem.

Wiola26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2017, 11:41

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

10 sty 2017, 12:03

W sumie tak jak mówi sylwiaak lepiej podróżować do ciepłych krajów, bo jest zagwarantowane, że będziemy mieli dobrą pogodę. Biura podróży proponują naprawdę opłacalne oferty, często lepsze niż prywatny pobyt nad polskim morzem. A w tym przypadku nigdy nie jesteśmy do końca pewni czy podczas tygodniowego pobytu nad morzem, 4 dni nie spędzimy w pokoju, bo będzie padało. Ja polecam Egipt, wiem, że nie niektórzy uważają to za przereklamowane, ale dla mnie ma on prawdziwy urok. Po Egipcie podróżowałam z biurem podróży, ale dwa miesiące później kumpel z pracy wyciągnął mnie na wyjazd prywatny po Hiszpanii – objazdowy. Wprawdzie na tę podróż wzięłam pożyczkę przez internet, ale gdy rozłożymy ją w czasie -
loando.pl/wpis/jak-zaciagac-pozyczki-dopasowane-do-naszych-mozliwosci-finansowych - znacząco nie wpłynie na nasz budżet. Jednego lata przeżyłam dwie przygody życia i nie żałuje nawet tej pożyczki, którą spłaciłam w ciągu trzech miesięcy. Życie składa się z momentów, które warto zbierać.

Emkalenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2017, 16:22

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

15 sty 2017, 16:24

Ja wybieram się do Chorwacji. Tam jest zawsze gwarancja dobrej pogody i naprawdę jest co robić. Piękny kraj ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość