Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 kwie 2016, 11:54

W odchudzaniu najważniejszy jest zdrowy tryb życia, czyli rozsądne odżywianie (bez stosowania głodówek) i do tego aktywność fizyczna. Suplementy mogą właśnie jedynie wspomagać odchudzanie, ale od samego przyjmowania suplementów się nie schudnie. Jak ktoś dopiero zaczyna się odchudzać, to warto poradzić się specjalisty, np. dietetyka, trenera. Przy intensywnym wysiłku trener może doradzić stosowanie odżywek białkowych (np. takich jak tu http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html ). No i oczywiście nie obejdzie się bez silnej woli ;)

kafka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2016, 23:13

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

02 sie 2016, 23:16

hej, czy ktos z was słyszał o Acai Berry 900? ostatnio przeczytałam artykuł o tych tabletkach że podobno świetnie działa na oczyszczanie i wspomaganie odchudzania. czy ktos wie cos wiecej i pomoze mi zweryfikowac czy to co tam jest napisane to prawda? bede zobowiazana, bo juz sama nie wiem! :/:/

kawii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2016, 14:44

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

03 sie 2016, 09:34

Ja bardzo wam polecam tabletki z zielonej kawy. Biorę je od jakiegoś czasu i widzę rezultaty. Dodatkowo super się czuję

jolasia36
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:05

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 sie 2016, 18:07

Ja na odchudzanie polecam leucelinplus24h.top. Sama stosuję, bo mam parę kilo nadwagi. Naprawdę są dobre.

Marlena77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:59

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 wrz 2016, 14:44

Dziewczyny Wy wierzycie w te wszystkie cudowne suplementy na odchudzanie? Przecież to jest nie zdrowe dla naszego organizmu a dodatkowo nawet nie działa. Ja kiedyś stosowałam tabletki ale nic mi to nie pomogło, wręcz przeciwnie - nabawiłam się problemów z żołądkiem. Tak samo drakońskie diety, głodzenie się itp - ani to zdrowe, ani skuteczne. Nie ma co eksperymentować z dietami kosztem własnego zdrowia. Ja to odkryłam dopiero po sesjach psychodietetycznych Patrycji Tłustochowicz (http://zawszezgrabna.pl/sesje-psychodietetyczne/ ) . Po kilku wirtualnych spotkaniach zrozumiałam, że cały problem odchudzania to siedzie w głowie. Jak się zaakceptuje własne ciało to o wiele łatwiej jest uporać się z problemami i być zawsze zgrabną.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 wrz 2016, 20:09

Ja jakoś nie wierzę w suplementy wspomagające odchudzanie. Wolę ćwiczyć i zdrowo jeść. Myślę, że warto wybrać się też na wczasy dla aktywnej mamy nad morzem. Ja niestety nie mam czasu ale z miłą chęcią bym się wybrała na takie wczasy. Przy małych dzieciach trudno znaleźć czas dla siebie.

Marry80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:25

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

12 wrz 2016, 18:58

Mi się wydaje, że suplementować to można niedobory jakichś minerałów czy witamin, a nie brać środki które maja niby pomóc w rzuceniu wagi. Nawet jak pomogą to będą pomagać dopóki je bierzymy, bez zmiany dotyczsasowego stylu jedzenia i ruchu. Czasem jest tak, że jedzenie podowuje stan zapalny w naszym ciele. Ja sobie zrobiłam test na nie tolerancje pokarmowe i była zdziwniona jak zobaczyłam na ile rzeczy mój organizm źle reaguje. Niektóre z tych produktów współgrały z tym co wyczytałam w książce "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi", żeby ich raczej nie jeść.
A odnośnie samych suplementów to w książce Raymonda Francisa pod tytułem "Pożegnaj się z chorobami" daje kilka wskazówek co kupować i jak sprawdzać firmy które produkuję suplementy. Pisze, że nie ma niezawodnej metody, ale
"Najłatwiej spraw­dzić ich jakość na podstawie witamin z grupy B, szcze­gólnie B2 i B6. W bardzo dobrym preparacie obok wi­taminy B2 (ryboflawiny) występuje jej bardziej aktywna biologicznie (i droższa) postać – 5-fosforan ryboflawiny. Podobnie jest w przypadku witaminy B6 (chlorowodor­ku pirydoksyny) – wysokiej jakości suplement zawiera również jej droższą, bardziej aktywną biologicznie po­stać – 5-fosforan pirydoksalu."
I szkoda pieniedzy na wszsytko co ma w swoim składzie węglany, siarczany, fosforany i tlenki bo wchłanialność przez organizm jest maksymalnie na poziomie kilku procent

asiabakor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:25

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 paź 2016, 20:27

Czy to o tym leku rozmowa - rankingtabletki.eu/gojiberry500/ może?
Rozmyślam nad zakupem go jak wiele schudliście dzięki niemu? Nie owijając w bawełnę przydało by się zgubić chociaż 9kg, czy to możliwe?

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

21 paź 2016, 18:02

- wszelakie błonniki w różnej formie
- olej z wiesiołka (zielone opakowanie, Gal)
- herbata czerwona
W suplementy, które obiecują zrzucenie 8kg w miesiąc nie wierzę i nie kupuję.

madzia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:04

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 paź 2016, 15:55

Ewentualnym wpspomagaczem może być spalacz tłuszczu, którybd podnosił temperaturę ciała przy wysiłku fizycznym i przyspzieszał spalanie tkanki tłuszczowej,ale kluczowy element to zrównoważona dieta.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość