szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Co teraz czytacie?

08 wrz 2016, 12:49

A jest wersja dla kotów?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Co teraz czytacie?

09 wrz 2016, 09:19

Jest mnóstwo książek o kotach. Czasami wystarczy poszukać.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Co teraz czytacie?

17 wrz 2016, 18:29

Dziewczyny a ja właśnie nie lubię romansideł, bo dla mnie te historie są takie lukrowe i proste, a prawdziwe życie nigdy nie jest w formacie zero jedynkowym. Za to dobrym horrorem, czy sensacją nie pogardzę. Teraz właśnie skończyłam czytać książkę Amon Goth - mój dziadek by mnie zabił, bardzo ciekawa, acz ciężka pozycja. Czekam również na nową książkę Joyce Coral Oates - Ofiara. Zapowiada się ciekawie, o ile ktos lubi książki sensacyjne. Tematyka dość kontrowersyjna i na czasie bo chodzi o rasistowski incydent - biały policjant atakuje młodą afroamerykankę i tu może się dziac i to dużo, bo podobno rodzina i sama ofiara mają conieco za skórą :)

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Co teraz czytacie?

22 wrz 2016, 15:53

Ja polecam całą serię o Enderze (chociaż "Ksenocyd i "Dzieci umysłu" zbaczają już w rejony takich trochę bzdur naukowych, to i tak dobrze się czyta).

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Co teraz czytacie?

23 wrz 2016, 12:05

to ja jeszcze od siebie dorzucę taką pozycję: http://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/ ... Id,2264316 bardzo ciekawa pozycja o życiu, śmierci. Jestem w trakcie i czekam na właściwą akcję, ale już same opisy ducha który czai się w domu i kołysze w kołysce najmłodszą córki bohaterki sprawiają, że czuję gęsią skórkę :) Mam nadzieję, że akcja się szybko rozkręci, bo ciekawa jestem strasznie co to za duch - czy jest dobry, czy zły no i dlaczego się pojawił w ich domu :)

marlena54
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2016, 23:37

Re: Co teraz czytacie?

13 paź 2016, 00:04

polecam Nicolasa Sparksa
mój ulubiony autor

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: Co teraz czytacie?

13 paź 2016, 15:03

czytam aktualnie Dziewczynę z pociągu zeby sprawdzić czy to faktyznie takie super jak pisza, zaraz film wychodzi a ja jeszce nie przeczytalam. Ta seria o Enderze calkiem dobrze brzmi, moze kolo Bozego narodzenia znajde czas ;)

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Co teraz czytacie?

25 paź 2016, 16:44

Właśnie skończyłam książkę "Jak żyć, aby osiągnąć prawdziwe szczęście" B. Kulczyckiego - to coś w rodzaju poradnika życiowego, uczy jak realizować się w różnych sferach życia, są w nim odpowiedzi na rozmaite, życiowe pytania. Polecam.

agati877
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2016, 09:13

Re: Co teraz czytacie?

15 lis 2016, 00:59

Właśnie skończyłam książkę "Jak żyć, aby osiągnąć prawdziwe szczęście" B. Kulczyckiego - to coś w rodzaju poradnika życiowego, uczy jak realizować się w różnych sferach życia, są w nim odpowiedzi na rozmaite, życiowe pytania. Polecam.

Chyba zainspirowałaś mnie do przeczytania tej książki, ponieważ jestem na takim etapie swojego życia, że proste pytania wydają się być trudne... i mam wrażenie że ominęło mnie wiele szans, które nie zostały wykorzystane. Po przeczytaniu opisu wydawcy : http://bonito.pl/k-1416271-jak-zyc-aby- ... -szczescie czuję, że to może być coś dla mnie.

aragz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:28

Re: Co teraz czytacie?

17 lis 2016, 13:30

Ja biografię Romana Kostrzewskiego (KAT), a wcześniej czytałem książkę Duffa McKagana - obydwie lektury godne polecenia!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość