Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Gdzie na wakacje?

25 sie 2016, 12:59

Dzisiaj znalazłam specjalne wczasy organizowane przez Primaverę. Jest to taki wyjazd dla aktywnej mamy i dziecka nad morze w terminie 18-24 września 2016 r. Wypoczynek jest połączony z ćwiczeniami na brzuch, pośladki, uda i zabiegami ujędrniającymi ciało. Możecie o tym poczytać tutaj: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... wnych-mam/. Co ciekawe, jest też specjalny pakiet dla tatusiów :) Ćwiczenia połączone są z zabawami dla maluszków więc jest to świetna okazja, żeby zabrać dzieciątko na pierwsze wakacje.

Mirabelcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2016, 15:49

Re: Gdzie na wakacje?

26 sie 2016, 16:23

Ja byłam na urlopie z triada na Krecie w hotelu Ostria Beach, gorąco polecam! Blisko jest miejscowość Lerapetra, z której możemy popłynąć na cudowną wyspę Chrissi! :) Polecam obejrzeć zdjęcia na Google, po prostu raj na Ziemi.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie na wakacje?

28 sie 2016, 18:37

Jeśli nie masz pomysłu na wakacje to może jedź do Włoch? Znalazłam ostatnio rejsy na http://www.globtourist.com/rejsy-wochy.html
Myślę, że warto się wybrać w taką podróż. Ja poważnie się nad tym zastanawiam. Nie wiem jednak czy uda mi się to w tym roku bo mam sporo pracy a szef nie jest zbyt chętny do dawania urlopów.

justynka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2016, 11:08

Re: Gdzie na wakacje?

29 sie 2016, 03:33

Naładowaliście już akumulatory przed nowym rokiem akademickim czy dopiero będziecie ładować? A może jest ktoś jeszcze nie zdecydowany? Jeśli tak to może zajrzeć na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... owa-maszyn . Na pewno znajdzie coś dla siebie. Mi oferta bardzo przypadła do gustu. O uczelni w internecie piszą dużo dobrego więc może warto?

Natalia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2016, 13:14

Re: Gdzie na wakacje?

24 wrz 2016, 13:30

Góry rządzą.Polskie morze też jest,ale góry mają swój specyficzny Klimat.Polecam Zakopane.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Gdzie na wakacje?

12 lis 2016, 21:07

Ja planuję w styczniu wyjazd za granicę, chociaż jeszcze nie wybrałam konkretnego miejsca. Ale chęć podróży i fundusze są- a to najważniejsze :-) Zerkam na podróżnicze blogi, by znaleźć jakąś inspirację. Np. blog Ecolines przekonał mnie do wzięcia pod uwagę wyjazdu do Lwowa. Nigdy tam nie byłam, a to bardzo ciekawe miejsce :-)

aragz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:28

Re: Gdzie na wakacje?

17 lis 2016, 13:42

Już myślałem że będę musiał sobie odpuścić przyszłoroczne wakacje, ale jednak udało mi się pozyskać dodatkową gotówkę za pośrednictwem: http://www.banki24.com.pl/kredyt-przez- ... h-bankach/ więc powoli już myślę gdzie spędzić czas w przyszłoroczne wakacje i zastanawiać się pomiędzy Chorwacją a wycieczką do Włoszech. Jak jednak znam życie padnie na tą pierwszą, bo mam tam już sprawdzoną miejscówkę i uwielbiam tam powracać. :ico_odkurzanie:

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Gdzie na wakacje?

06 gru 2016, 13:56

Ja w tym roku nie odpuszczam, jadę znowu do USA, oczywiście w ramach work&travel, taka forma wakacji mi najbardziej odpowiada, kolejny raz wybieram się z BTC, byłam raz na camp ale work mi bardziej odpowiada, no i koszt się zwraca w 100%

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Gdzie na wakacje?

14 gru 2016, 09:36

Ja polecam wyjazd do Hiszpanii. Sama postawiłam na wypożyczenie kampera w Vantourer i dzięki temu zwiedziłam ten piękny kraj :)

Awatar użytkownika
55Lukaszek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2016, 10:59

Re: Gdzie na wakacje?

04 sty 2017, 11:24

Skandynawia jest najlepsza :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość