Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

09 cze 2016, 14:01

Może warto zainwestować w szkolenia dla pracowników? Jest ich teraz bardzo dużo, można uzyskać na nie dofinansowanie. Co powiecie na taki kurs http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/ ... erycznych/? Jeśli mój pracodawca zorganizowałby taki w firmie byłabym bardzo zadowolona.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

24 lip 2016, 12:17

Na pewno kluczową sprawą w prowadzeniu dochodowego biznesu jest ciągłe szukanie nowych i lepszych rozwiązań. Z mojej strony mogę zostawić Wam informacje na temat oprogramowania tableau http://newdatalabs.com/zapisz-sie-na-webinarium/ z którego korzysta już ponad 25000 firm na całym świecie. To świetne narzędzie, które bardzo pomaga w analizie danych, co sprzyja zwiększaniu zysków.

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

21 wrz 2016, 21:47

ja tez uwazam ze to zalezy o czym myślimy...duzo jest sposobów, ale na czym Ci zależy...? ja mogę podpowiedzieć temat...i nawet przy okazji polecić firmę która oferuje sprzęt do prac wysokościowych, gwarantujący bezpieczeństwo pracownikom wykonującym swoje obowiązki w warunkach, w których występuje ryzyko upadku z dużej wysokości. Jest to sprzęt, który wykorzystuje się w wielu branżach, między innymi przy pracach wysokościowych, głębokościowych, a także w ratownictwie. W asortymencie znajduje się sprzęt wysokościowy, a także profesjonalne systemy asekuracyjne. http://protekt.com.pl Jeśli chcemy mieć dobry zespól pracowników, to nalezy o nich dbac, a o ich bezpieczenstwo przede wszytskim Wtedy chętniej przyjdą do nas, nie bedziemy miec problemu ze znalezieniem dobrego pracownika...stworzymy dobry zespól a to przełoży sie na pracę, zyski..to do nas wróci...dobre rzeczy zawsze wracają ;)
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 20:23 przez Arlena33, łącznie zmieniany 1 raz.

Khaileen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:06

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

21 wrz 2016, 23:28

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo przydaje się współpraca z dobrą firmą zusługami bhp.

Samisa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2016, 07:41

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

12 paź 2016, 10:27

warto nawiązać współpracę z biurem rachunkowym, tak jak ja zrobiłam, kancelaria Wiol pomogła mi przy zakładaniu działalności, a teraz prowadzą i doradzają mi w kwestiach finansowo prawnych związanych z firmą

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

23 paź 2016, 22:51

Według mnie warto szukać narzędzi marketingowych, które mają szanse usprawnić działanie biznesu i zwiekszyć jego rozpoznawalność. Zobaczcie sobie na przykład serwersms.pl, taka platforma daje sporo możliwości, umożliwia wysyłkę wiadomości sms, można uruchomienie płatności sms, bardzo łatwo można ją zintegrować z systemem wewnętrznym firmowym.

Dina69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2014, 20:21

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

08 lis 2016, 20:47

Przede wszystkim firma musi być widoczna. Niezależnie od tego czym się zajmujesz na pewno powinieneś zainwestować w reklamę. Moim zdaniem zarówno inwestycja w taki tradycyjną formę jak i coś związanego z internetem prędzej czy później się zwróci. Oczywiście to też zależy na czym Ci najbardziej zależy. Ja osobiście jestem za łączeniem jednej i drugiej reklamy (internetowa + tradycyjna). Co do reklamy tradycyjnej to osobiście mogę polecić np. wydruk wielkoformatowy. W moim przypadku się dobrze sprawdził. Jeśli chcesz więcej poczytać o nim to zajrzyj np. na stronę: fabrykareklamy.pro lub jakieś inne o tematyce reklamowej.

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

13 sty 2017, 11:17

Jak któraś z Was jest właścicielką hotelu to zdecydowanie powinna zainwestować w dobre oprogramowanie dla hotelu. Osobiście polecam http://www.intelihotel.pl/ To najlepsze rozwiązanie na rynku ;)

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

13 sty 2017, 16:13

Dobre oprogramowanie z pewnością pozwala na lepsze zarządzanie i oszczędność czasu. W każdej firmie potrzebny jest np. program do fakturowania. afaktury.pl dają możliwość nie tylko wystawienia faktur, ale też tłumaczenia na 31 języków, monitoring i windykację faktur. A do tego to program bardzo prosty w obsłudze.

rodarte
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 01 cze 2015, 15:53

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

01 lut 2017, 11:14

Usprawnienie firmy można rozumieć na wiele sposobów, więc trudno tu znaleźć jednoznaczne rozwiązanie. Myślę, że też bardzo ważna jest komunikacja w firmie, przepływ informacji i obieg dokumentacji. My korzystamy z pomocy tej firmy: http://www.pika.pl/attorney/workflow-bpms/

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość