bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: Wasze sposoby na stres.

20 wrz 2016, 14:46

U mnie na stres pomagają słuchawki na uszach z ulubioną nutą i książka :)

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Wasze sposoby na stres.

22 wrz 2016, 13:13

Dla mnie ten wrzesień to była jedna wielka nerwówka sporo było wydatków, bo padł nam piecyk który grzeje wodę, potem zepsuł się samochód i wiadomo początek roku szkolnego i też sporo wydawania, jakoś mnie to psychicznie zmęczyło, ciągle się martwiłam czy znów coś nie wyskoczy z wydatków nieplanowanych, robiliśmy remonet i wszelkie oszczędności poszły, chodizłam taka nabuzowana, gdyby nie nervomix control to by było ciężko, bo wiadomo że jak człowiek zestresowany to łatwo traci cierpliwosć i to z byle powodu

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wasze sposoby na stres.

20 paź 2016, 09:34

U mnie najlepiej sprawdza się zajęcia myśli czym innym, np oglądanie filmy czy czytanie książki

mona90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:14

Re: Wasze sposoby na stres.

07 lis 2016, 18:56

dla mnie najlepszym lekiem na odstresowanie jest długi spacer z psem, nie ma nic lepszego :)

anulalula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lis 2016, 12:44

Re: Wasze sposoby na stres.

08 lis 2016, 12:49

U mnie najlepiej działa joga i ćwiczenie oddechu :)

rella23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 22:37

Re: Wasze sposoby na stres.

09 lis 2016, 23:27

A ja włączam muzykę relaksacyjną i odpływam.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Wasze sposoby na stres.

10 lis 2016, 16:30

Stres nie jest naszym sprzymierzeńcem, nie tylko nasze samopoczucie na tym cierpi, ale przede wszystkim zdrowie. Niestety stres może być przyczyną wielu poważnych chorób, także nie można bagatelizować tego typu dolegliwości. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie sobie poradzić ze stresem, można zdecydować się na psychoterapię, to bardzo dobra opcja. Jeżeli jesteście z Warszawy, mogę polecić Psychomedic, kilka jest czynna 7 dni w tygodniu, można się zapisać online. Podaję numer dla zainteresowanych 22 253 88 88.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Wasze sposoby na stres.

13 lis 2016, 13:42

Ja lubię stres rozchodzić. Bardzo relaksują mnie długie spacery, nawet w zimie. To pomaga mi pomyśleć i się trochę wyluzować.

eewwaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2016, 10:13

Re: Wasze sposoby na stres.

14 lis 2016, 12:32

Któż go dziś nie ma Każdy musi sobie z nim radzić we własnym zakresie Jednemu wystarczy długi spacer a inny musi udać się do specjalisty. Wszystko jednak zaczyna się w głowie więc najlepiej zrobić rachunek sumienia i poukładać sobie po kolei rzeczy ważne i ważniejsze. Nie dajmy się zwariować. A później dobra książka, basen ,fitness,spotkanie towarzyskie itd,itd a życie stanie się piękniejsze

MayThai
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 16:00

Re: Wasze sposoby na stres.

13 lip 2017, 10:45

Ćwiczenia, spacer, joga, ulubiona muzyka czy książka, a oprócz tego masaż. W szczególności masaż tajski wraz z olejkami aromatycznymi ma bardzo zbawienny wpływ na nasze samopoczucie maythai.pl/masaz-tajski-z-olejkami-aromatycznymi/ Po takim godzinnym zabiegu jesteśmy rozluźnieni i w pełni wyciszeni. To ciekawe urozmaicenie, którego warto spróbować. Ciekawym doświadczeniem może być również masaż stóp i nóg, czyli refleksoterapia.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość