madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

24 paź 2016, 14:55

Dziewczyny a czy któraś z was korzystała może z lini tych kosmetyków: http://www.elixirbynature.pl/60-time-stop-line ? Koleżanka mi poleciłą tą mgiełkę i zastanawiam sie czy sobie nie kupić, bo widzę że skóra zwłaszcza koło oczu i ust już nie taka jak kiedyś :( Napięcie spada, jeszcze jak się nie wyśpię to wyglądam jak zapuchnięty chomik :( Jeśli ktoś z was stosował te kosmetyki to proszę podzielcie się opinią :)
Akurat kosmetyków z tej konkretnej linii nie używałam, ale mam za to serum i krem oczyszczająco-odmładzający z serii Pure Control, do cery mieszanej. I jestem bardzo zadowolona. Skóra jest fajnie nawilżona, gładka, miękka. Kosmetyki szybko się wchłaniają. Nie podrażniają. Warto spróbować, bo inne kosmetyki tej marki też powinny być niezłe :)

malinkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2014, 12:05

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

25 paź 2016, 12:18

Miałam taki sam problem jak ty. Tradycyjne metody w ogóle się nie sprawdzały ale skusiłam się na laser i o dziwo było ok. Efekt widoczny delikatnie już po jednym zabiegu, po kilku dużo lepszy. Zresztą to zależy od głębokości zmarszczek i o liczbie zabiegów decyduje po prostu lekarz
A ile taki zabieg wychodzi całościowo? Czy to sa kwoty na przecietny portfle? :P

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

26 paź 2016, 10:18

Miałam taki sam problem jak ty. Tradycyjne metody w ogóle się nie sprawdzały ale skusiłam się na laser i o dziwo było ok. Efekt widoczny delikatnie już po jednym zabiegu, po kilku dużo lepszy. Zresztą to zależy od głębokości zmarszczek i o liczbie zabiegów decyduje po prostu lekarz
A ile taki zabieg wychodzi całościowo? Czy to sa kwoty na przecietny portfle? :P
Jeden zabieg to jest jakieś 300zł o ile dobrze pamiętam, no ale to się jakoś tam rozkłada w czasie bo zabiegi robisz mniej więcej co 4-5 tygodni więc generalnie jest źle

lovelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2016, 15:59

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

28 paź 2016, 16:24

Ja niestety mam podobny problem, mimo że jestem przed 30, to tzw. dolina łez pogłębia się u mnie z każdym rokiem... Laser u mnie odpada, dlatego zaczełam się trochę bardziej przykładać do pielęgnacji mojej cery. I dzięki temu stałam się fanką azjatyckiej pielęgnacji- wystarczy spojrzeć jaką piękną buzię mają tamtejsze kobiety. Mam już kolekcje kosmetyków do wielofazowej pielęgnacji, a teraz zastanawiałam się nad zakupem tego specyfiku http://www.ekobieca.pl/product-pol-22009-Mizon-Collagen-Power-Firming-Eye-Cream-Krem-przeciwzmarszczkowy-pod-oczy-10-ml.html bo wiele blogerek chwali kosmetyki z Mizona. Ktos coś wie na ten temat moze?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

08 lis 2016, 11:53

Faktycznie tutaj skuteczną "bronią" i profilaktyką na zmarszczki oraz cienie pod oczami, będzie stosowanie odpowiednich kosmetyków bez których ani rusz. Poza tym to też poniekąd kwestia genetyczna ( chodzi mi o cienie) z która tym trudniej jest sobie poradzić.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

17 lis 2016, 09:32

Są kremy pod oczy, one są też dobre na zmarszczki i usuwają cienie :)

axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

18 lis 2016, 12:51

Powtarzałam go pięć razy bo taka była akurat moja indywidualna potrzeba. Zaraz po skóra była lekko zaczerwiona i opuchnięta ale po trzech dniach wszystko było w porządku. To zresztą normalne przy takich zabiegach laserowych. Zabieg robiłam w vesunie w krakowie w bonarce http://vesuna.pl/laseroterapia/usuwanie ... loocznych/
a długo się tam czeka na taki zabieg? jak widzę czasami te kolejki do kosmetyczek to mi się odechciewa..

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 lis 2016, 12:44

Powtarzałam go pięć razy bo taka była akurat moja indywidualna potrzeba. Zaraz po skóra była lekko zaczerwiona i opuchnięta ale po trzech dniach wszystko było w porządku. To zresztą normalne przy takich zabiegach laserowych. Zabieg robiłam w vesunie w krakowie w bonarce http://vesuna.pl/laseroterapia/usuwanie ... loocznych/
a długo się tam czeka na taki zabieg? jak widzę czasami te kolejki do kosmetyczek to mi się odechciewa..
Ciężko tak obiektywnie stwierdzić. Ja czekałam różnie. Raz wyszło że tydzień, raz że np trzy więc zależy jakie mają obłożenie. Trochę tych pacjentów mają ale w dobrych klinikach się czeka i nic z tym nie zrobisz

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

28 lis 2016, 19:08

Słyszałam, że botulina do usuwania zmarszczek jest z powodzeniem stosowana. Ja na razie wypełniałam kwasem hialuronowym i też super efekt. Kremy zahamują powstawanie zmarszczek ale tych które już są na bank całkowicie nie usuną. Wszystkie możliwe metody także laserowe na zmarszczki robią w klinice Melitus w Warszawie gdzie ja chodzę, jak jesteście ze stolicy to polecam to miejsce.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

16 gru 2016, 10:31

Jest mnóstwo sposobów żeby pozbyć się zmarszczek. Pytanie tylko jak są głębokie? Jeśli mało to dobre kremy powinny załatwić sprawę, a jeśli są głębokie to tylko dobry zabieg sobie z nimi poradzi, np. http://estivance.pl/problemy-medyczne/lifting-bez-skalpela/

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość