szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Własny sklep z ciuchami

31 maja 2016, 17:54

Teraz możesz starać się o dotację na sklep internetowy.
Na https://redcart.pl/dotacja-na-sklep-internetowy znajdziesz szczególowe informacje jak uzyskać dotację.
Myślę, że warto spróbować bo jakby nie patrzeć są to pieniądze na rozwinięcie sklepu, na pewno ci się przydadzą.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Własny sklep z ciuchami

07 cze 2016, 10:29

Pomysł teoretycznie fajny, ale trzeba się zastanowić, czy się to opłaci :) Konkurencja jest spora. Czym chciałabyś się wyróżnić? Na pewno będziesz musiała pomyśleć nad skuteczną reklamą. Może też jakieś dotacje da się zdobyć? Polecam ten serwis http://cenabiznesu.pl/ , znajdziesz tam wiele przydatnych informacji o zakładaniu i prowadzeniu biznesu.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Własny sklep z ciuchami

23 paź 2016, 23:13

W tym wypadku podstawa to reklama, także na początku działalności warto wygospodarować sobie odpowiedni budżet. Nie można pominąć takich rzeczy jak reklama internetowa w social mediach czy pozycjonowanie. Poza tym warto mieć na uwadze także promocję bardziej tradycyjną. Przyda się też narzędzie do komunikacji z klientem. Można przetestować sobie https://serwersms.pl taka platforma umożliwia wysyłkę wiadomości sms.

filigranowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2016, 14:32

Re: Własny sklep z ciuchami

31 paź 2016, 14:51

Zależy czy w gre wchodzi elegancki butik czy np komis z odzieżą używaną (i nie tylko). Zauważyłam że są teraz popularne takie miejsca, można tanio cos znaleźć nawet z metką, kolezanki z pracy regularnie bywają z tego co opowiadają i zawsze coś fajnego wynajdą czy to sobie czy dzieciom, więc skoro jest ruch w takich miejsach to może warto tego typu sklep otworzyć

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Własny sklep z ciuchami

30 paź 2017, 22:18

Nie wiem jak Wam się to podoba, ale osobiście lubię jeżeli w sklepie działą chat. Można się zapytać o rozmiarówkę, czy kolory. Czytałam, że to bardzo poprawia ilość zawieranych transakcji. Widziałam ofertę chatu dla sklepów w chat-online.pl.To niewielki wydatek a jeżeli faktycznie poprawia sprzedaż, to warto to przemyśleć.

Lolitka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:17

Re: Własny sklep z ciuchami

19 lut 2018, 12:33

Sklep stacjonarny - jeśli jest w danym rejonie mała konkurencyjność to ok, zależy też dla kogo i jakiego typu będą to ubrania. Sklep online też fajnie, ale żeby się wybić trzeba dużo włożyć w reklamy i ogólnie marketing internetowy, bo konkurencyjność jest ogromna.

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: Własny sklep z ciuchami

20 lut 2018, 17:53

Co myślicie o tym pomyśle? Chciałabym mieć taki swój sklepik. Myślicie, że to dobry pomysł?
I jak? Założyłaś sklep?

Awatar użytkownika
Maxi90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 21:19

Re: Własny sklep z ciuchami

23 lut 2018, 13:34

Ja jestem zdania, że w tego typu tematach warto się radzić zawodowców z tej branży. Dzięki temu można sobie wielu problemów oszczędzić...

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość