martazet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2016, 10:07

Re: Skóra wrażliwa

17 wrz 2016, 10:32

wszystkie kremy i balsamy do ciała mnie uczulały, teraz od dłuższego czasu używam tylko oliwki dla dzieci. Zdecydowanie najlepsza

klusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2016, 20:15

Re: Skóra wrażliwa

19 wrz 2016, 22:04

wszystkie kremy i balsamy do ciała mnie uczulały, teraz od dłuższego czasu używam tylko oliwki dla dzieci. Zdecydowanie najlepsza
a emolienty próbowałaś? miałam identycznie tylko że oiwke całe życie używałam :) ogólnie i zapach uwielbiałam tylko był jeden mały minus jak brałam szybki prysznic posmarowałąm się i szybko ubrałam to ciuchy w oliwce i stąd widząc efekty tego elodermu na szybkie prysznice już tylko to i nawet moja życiowa oliwka niestety wymięka.. ale oczywiście dla zapachu nie odmawiam sobie jak mam więcej czasu

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Skóra wrażliwa

29 wrz 2016, 13:49

A próbowałas kremów i generalnie kosmetyków opartych na bazie naturalnego kolagenu? W żadnym wypadku nie powinien on uczulać, a nawet więcej: skutecznie ujędrni i nawilży skórę, nada jej odpowiedniego kolorytu.

Admin: Adres strony usunięty, sama porada wystarczy.

louboutin1983
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:15

Re: Skóra wrażliwa

19 paź 2016, 09:32

Do skóry wrażliwej najlepiej używać kosmetyków z apteki. Nie są może one aż tak tanie jak te kupowane w drogerii, ale są dużo bardziej skuteczne. No i najważniejsze jest to, że są przebadane dermatologicznie i nie podrażniają. Czasami warto wydać troszkę więcej, ale nie narażać już i tak wrażliwej skóry na inne podrażnienia.

LadyBee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2016, 12:38

Re: Skóra wrażliwa

21 paź 2016, 12:46

Masz rację ja również zdecydowanie polecam kosmetyki z apteki. U mnie bardzo sprawdziła się seria Elodermu stosuję je od 6 miesięcy moja skóra nigdy wcześniej nie była tak dobrze nawilżona i odżywiona. Wygląda dużo zdrowiej niż kiedyś jest gładka i delikatna.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Skóra wrażliwa

21 paź 2016, 18:04

Do skóry wrażliwej, podrażnionej, atopowej najlepszy jest krem Dermaveel. Osoby z takimi skórami powinny używać emolientów do kąpieli i pielegnacji. Wszelkie kosmetyki nafaszerowane chemią powinny wylądować w koszu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Skóra wrażliwa

08 lis 2016, 11:49

Po prostu podczas zakupu zwracajmy uwagę głównie na skład danych kosmetyków, tak aby w efekcie nie podrażniały nas, a faktycznie były skuteczne i pomagały w codziennej pielęgnacji. Nie mogą zawierać szkodliwych parabenów dla skóry wrażliwej.

anulalula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lis 2016, 12:44

Re: Skóra wrażliwa

08 lis 2016, 13:05

Ważne żeby były jak najbardziej naturalne. Olej kokosowy, oliwa z oliwek, itd.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Skóra wrażliwa

09 lis 2016, 12:34

Również jestem tego samego zdania. Niesety ale w drogeriach wiekszość kosmetyków zawiera skłądniki, których nie powinno zawierać. od czasu od kiedy naauczyłam się czytać składy bardziej uważnie kupuję kosmetyki. No i zauwazyłamże moja skóra wcale nie jest taka sucha ale jest w strone normalnej.

polecam szczególnie serum Richevon. Po pierwsze jest całe naturalne w składzie . Po drugie naprawdę działa bo skóra jest o wiele bardziej nawilżona. Nie ma w sobie
silikonów
parabenów
oleju mineralnego
oraz edta

BMaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2016, 12:00

Re: Skóra wrażliwa

14 lis 2016, 12:31

dobre są kosmetyki z la rocke posay, nie są może tanie, ale przynajmniej nie powodują alergii

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość