Awatar użytkownika
assa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 14:25

Re: bardzo sucha skóra

27 paź 2016, 14:27

Też mam z tym problem ;/

lovelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2016, 15:59

Re: bardzo sucha skóra

28 paź 2016, 16:30

U mnie sucha skóra, a raczej suche plamy na twarzy pojawiają się zawsze z przyjściem zimna ;c W zeszłym roku długo z tym walczyłam, opierając się na zwyczajnej witaminie A z apteki, ale niestety moja skóra się do niej przyzwyczaiła... Od pewnego czasu stosuje żel z Holika Holika, taki aloesowy (kupiłam na ekobiecej, gdyby ktoś szukał) i jak na razie super nawilża. Zobaczymy w zimę jak sobie poradzi :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

08 lis 2016, 11:44

W takim razie będziemy czekać na Twoja opinię odnośnie tego żelu czy generalnie kosmetyków na jakie się zdecydujesz, bo problem suchej skóry dotyczy wielu osób i szczególnie warto zwrócić na to uwagę teraz kiedy dni są coraz chłodniejsze i nasza skóra narażona będzie na działanie mrozu.

marika87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:33

Re: bardzo sucha skóra

11 lis 2016, 16:36

hej ja ze swojego doświadczenia na bardzo suchą skórę polecam po pierwsze regularne nawadnianie się po drugie ja używam kapsułki z kolagenem plus żel kolagenowy z serii ,,Collagen La Pure" na mnie działa rewelacyjnie

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: bardzo sucha skóra

11 lis 2016, 19:39

Są takie kule do kąpieli z olejem z wiesiołka Gal. Kupuje się w aptece, niedrogie, a znakomicie nawilżają skórę. Większość balsamów może się schować.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: bardzo sucha skóra

13 lis 2016, 13:43

U mnie sprawdzają się kremy nawilżające z Ziaji, ale te tłuste.

LadyBee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2016, 12:38

Re: bardzo sucha skóra

21 lis 2016, 11:08

U mnie sprawdza się żel do mycia i balsam Elodermu w duecie bardzo dobrze nawilżają, a skóra na długo pozostaje gładka. Ta seria nie zawiera parabenów, barwników i innych szkodliwych substancji, za to zawierają kwasy OMEGA 369, które nawilżają i regenerują.

kosmoanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2016, 09:46

Re: bardzo sucha skóra

23 lis 2016, 09:50

Ja mam nie dość że suchą skórę to jeszcze skłonność do alergii... :ico_placzek:
męczące potwornie...
Ale też używam kremów z Ziaja. W sumie od zeszłego roku i jak na razie to jestem zadowolona.
Oni tam mają bardzo fajnie pogrupowane te wszystkie typy cery, opisane wszystko, kosmetyki w kategoriach - w sumie tylko klikam co mi trzeba i zakupy zrobione. Np tu: e-ziaja.com/pl/61-alergiczna

Gdyby wszyscy coś takiego wprowadzali to byłoby znaczne ułatwienie. Nie każdy jest kosmetyczką i wie wszystko na temat

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: bardzo sucha skóra

25 lis 2016, 14:39

Przypomniało mi się jeszcze teraz, że jest taki fajny zabieg, który nawilża cerę i jednocześnie spłyca zmarszczki. Nazywa sie to Dermaoxy i wykonują go w http://physio-medica.pl/. Warto o tym poczytać, bo podobno jest bardzo skuteczny. Jak sobie zrobię to dam znać :)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: bardzo sucha skóra

08 gru 2016, 15:46

Skórę suchą i dodatkowo podrażnioną nawilży i wyleczy m.in. krem Dermaveel. Absolutnie należy zrezygnować z kosmetyków, które mogą ją podrażniać (konserwanty, perfumy, PEGi etc).

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość