jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

30 paź 2016, 12:48

To są kryształy które wykonuje się na zamówienie ;) Wejdź sobie na ich stronę (podaną na zdjęciu) i tam możesz poczytać więcej na ten temat, oraz przejrzeć też inne wzory. Wygląda to tak, że Ty przesyłasz im zdjęcie, a oni je grawerują we wnętrzu tej statuetki. Układasz też swoją dedykację, która będzie pod zdjęciem. Mogą to być jakieś życzenia od Ciebie lub po prostu data urodzin chrześnicy i np jej imię. Tu już wszystko zależy od Twojej kreatywności ;)

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

30 paź 2016, 15:34

Aaa już wszystko rozumiem. Faktycznie dość pomysłowy ten prezent. Musiałabym tylko pogadać z mamą mojej chrześnicy na temat zdjęcia... Wydaje mi się, że ją bardzo zaskoczę tym pomysłem :) Dzięki za podpowiedź.

Ewelina5
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2016, 18:32

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

14 lis 2016, 19:52

Ciuszki z fajnym wesołym napisem. Nigdy za wiele ciuszków dla maluchów.

mireek55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2016, 17:55

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

24 lis 2016, 12:44

No to prawda, takie ciuszki są naprawde ciekawe.

Satya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2017, 09:38

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

28 mar 2017, 09:53

Myślę, że powinien być to prezent który faktycznie się przyda oraz sprawdzi w praktyce, czyli z reguły są to akcesoria dla dziecka lub można pomyśleć także o ubrankach. Może zapytaj rodziców czego potrzebują dla swojego dziecka, co najbardziej się im przyda podczas pielęgnacji itd.

Cocomini
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 19 wrz 2017, 10:16

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

19 wrz 2017, 10:44

Tutaj mam podobne zdanie, czyli również uważam, że dobrej jakości ubranka zawsze będą fajnym oraz ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka i to niezależnie od wieku w jakim się znajduje :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jaki prezent na pierwsze urodzinki chrześniaka?

29 sie 2019, 14:41

Ja swojemu chrześniakowi kupowałam dużo ubranek w różnych rozmiarach. Kupiłem je ze sklepu internetowego, https://eevi.pl/.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość