Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

31 paź 2016, 23:22

Mój ulubiony sklep internetowy to, z racji tego, że online głownie zamawiam ubrania, denley.pl. Zawsze jestem zadowolona z jakości ubrań i ogólnie z obsług- wysyłka na czas, bardzo szybka. A raz musiałam zwrócić bluzkę to również obyło się bez problemów i pieniądze szybko do mnie wróciły. Ostatnio oddałam na denley głos w konkursie ekomersy2016- myślę, że warto okazać im poparcie.

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lis 2016, 00:13

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to mam wiele ulubionych, każdy z innej dziedziny. Ostatnio do gromady ulubionych sklepów dołączył goodlookin.pl , ponieważ ma bardzo fajny asortyment i to w przystępnych cenach. Plusem jest też to, że mają bardzo szybką wysyłkę więc czasem mogę sobie coś kupić na ostatnią chwilę :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

13 lis 2016, 14:29

Bardzo lubię w Aparcie kupować przez internet. Prezenty świąteczne też tam pewnie zamówię, ten naszyjnik mam upatrzony
Obrazek

ewunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2016, 10:42

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

15 lis 2016, 10:46

Moim ulubionym sklepem internetowym jest sklep z ubraniami mojezakupy.net Kupuje tam większość ubrań Mają tam ubrania markowe, które dzięki rożnym promocjom nie są tak drogie, jakby się mogło wydawać :)

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

16 lis 2016, 16:17

Z internetu to tylko markowe rzeczy zamawiam z pewnych miejsc, ulubiony to chyba www.e-kaja.pl . Tam są dobre jakościowo rzeczy z ładnie obnizonymi cenami. Próby kupowania zwykłych ciuchów przez neta xawsze kończyły się złym, zawyzonym albo zanizonym rozmiarem :/ a jakieś super okazje jak zara za 20 zl to może i oryginały ale ze zwrotow albo zniszczone w przymierzalni i że też ludzie dają się na to nabrać.

ewunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2016, 10:42

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

18 lis 2016, 16:17

Uwielbiam nosić sukienki, a najpiękniejsze sukienki znajduję głównie w internecie. Moim ulubionym sklepem jest unique-user.com Jeżeli potrzebujecie sukienki, to tam są najpiękniejsze!
Ostatnio zmieniony 15 gru 2016, 16:16 przez ewunia79, łącznie zmieniany 1 raz.

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

23 lis 2016, 00:39

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to mam wiele ulubionych, zazwyczaj każdy jest z innej dziedziny. Ostatnio do grona moich ulubionych sklepów dołączył goodlookin.pl , ponieważ ma bardzo fajny asortyment i to w przystępnych cenach. A na takich cechach sklepu najbardziej mi zależy. Plusem jest też to, że mają bardzo szybką wysyłkę więc czasem mogę sobie coś kupić na ostatnią chwilę :)

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

26 lis 2016, 16:48

skokowska, z ciekawości zajrzałam do tego sklepu, który polecasz, czyli goodlookin.pl i faktycznie super ciuchy mają. Najbardziej wpadły mi w oko kurtki zimowe i kardigany. Pewnie się skuszę na coś. A ceny mają naprawdę fajne.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

30 sty 2017, 12:42

Dopisuję sklep Semilac. Co wejdę to widzę nową serię lakierów. Teraz zakochałam się w Dance Flow https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe/hybrydowe-lakiery-kolorowe?kolekcja=187 :)

Pancia234
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:13

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

30 sty 2017, 14:03

ostatni mój zakup to botki na markoweobuwie i jestem bardzo zadowolona:) szybko je dostałam i są super:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość