Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

30 wrz 2016, 09:26

Ja zazwyczaj daje lekką iluzję chłopakowi co chciałabym dostać :) Ostatnio podesłałam tak niby przypadkiem link do sklepu oferującego koszulki z nadrukiem- https://allprints.pl/ . Dostałam później bluzę ze świetną grafiką z serduszkiem. :ico_haha_02:

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

13 paź 2016, 17:03

Ja lubię mieć dużo portfeli, co jakiś czas sobie zmieniam i mam wrażenie czegoś nowego. Teraz poważnie zastanawiam się nad takim z ochroną przed ściągnięciem danych z karty kredytowej. Ma któraś z Was taki?

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

14 paź 2016, 11:01

Ja zazwyczaj daje lekką iluzję chłopakowi co chciałabym dostać :) Ostatnio podesłałam tak niby przypadkiem link do sklepu oferującego koszulki z nadrukiem- [...] . Dostałam później bluzę ze świetną grafiką z serduszkiem.
No to u mnie było odwrotnie :D Mój chłopak ostatnio podesłał mi linka, żeby zobaczyła jakie świetne przeceny mają na militaria.pl na bluzki surge polonia (nie wiem czy kojarzycie, taka marka z patriotycznymi wzorami). Pewnie nie jest to przypadek, że za tydzień ma urodziny xD
Ja lubię mieć dużo portfeli, co jakiś czas sobie zmieniam i mam wrażenie czegoś nowego. Teraz poważnie zastanawiam się nad takim z ochroną przed ściągnięciem danych z karty kredytowej. Ma któraś z Was taki?
Ja mam coś takiego. W sumie ojciec mnie tak nastraszył, żebym sobie taki sprawiła, bo w tramwajach czy autobusach zatłoczonych bardzo często pojawiają się cwaniaczki i ściągają z kart kredytowych po 10/20/30 zł. Można kilka stów stracić jeśli nie ma się albo takiego portfela albo limitu na koncie

Awatar użytkownika
arwena89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2014, 01:40

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

28 lis 2016, 09:19

Ja na święta pod choinkę zamówiłam sobie dwie bluzy z http://pakuten.pl/18-bluzy - ceny są niskie, więc mogę sobie pozwolić na 'zażyczanie' sobie prezentów w liczbie mnogiej ;))) Najbardziej lubię jednak powiedzieć wprost jakich prezentów potrzebuję, jakoś tak wyrosłam z miłości do niespodzianek po kilku nietrafionych prezentach ;)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

29 lis 2016, 14:53

Ja już mam wybraną spódnicę Top Secret (http://www.topsecret.pl/spodnice-damskie,353,pl-PL), nie wiem jednak czy mój wybranek się domyśli bez mojej pomocy :D

Modiz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2016, 11:11

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

01 gru 2016, 11:21

Ja marzę o dobrych i skórzanych kozakach na zimę, które byłyby idealnym dopełnieniem do mojego kożuszka :) Tak czy inaczej grunt to pamięć i gest, sam prezent pod choinkę może być nawet typowym upominkiem, czysto symbolicznym.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

01 gru 2016, 17:23


TakaSobieJa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 20:21

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

07 gru 2016, 18:23

mi to by się przydał szybkowar :-) widziałam ostatnio taki fajny na avans.pl i napisałam list do "Mikołaja" , może będzie pod choinką...

Muka65
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:15

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

10 gru 2016, 12:26

A ja chciałabym kurtkę STYLE ze sklepu Versoni. Żeby jeszcze było zdjęcie granatowej to by było lux. :ico_haha_01:

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

13 gru 2016, 22:21

Ja chciałabym po prostu tydzień świętego spokoju z dala od pracy, dzieci i obowiązków. Chciałabym po prostu odpocząć i to byłby dla mnie najlepszy prezent ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość