drzewo22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2016, 18:33

Re: Blizny potrądzikowe :(

20 cze 2016, 19:38

Jeśli te blizny Ci bardzo przeszkadzają to zawsze możesz poddać się zabiegowi usuwanie blizn lublin u specjalisty dr. Tarkiewicz który profesjonalnymi zabiegami usunie Ci te blizny, polecam Ci go ponieważ on mi pomógł a miałam podobny problem do Twojego !

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Blizny potrądzikowe :(

21 cze 2016, 13:32

Na blizny najlepsze są profesjonalne zabiegi z użyciem kwasów albo lasera. Żadne kremy czy maści nie dadzą efektu, wydasz tylko niepotrzebnie pieniądze. Zabiegi są drogie ale naprawdę warto z nich skorzystać

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: Blizny potrądzikowe :(

15 lip 2016, 10:47

trądzik jest bardzo uciążliwą choroba młodzieży, najlepiej najpierw dowiedzieć sie co to jest trądzik młodzieńczy a potem można zastosować leczenie. Na rynku jest bardzo dużo preparatów do stosowania przeciw trądzikowych. A czy są jakieś środki na blizny np czy jest krem na blizny po trądziku?

papilon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2016, 10:38

Re: Blizny potrądzikowe :(

15 lip 2016, 15:04

Wydaje mi sie, ze takie blizny mozna usunac tylko laserem. Kwasy u mnie nic nie pomogly.

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Blizny potrądzikowe :(

26 lip 2016, 13:15

A laser frykcyjny CO2? Moja siostra robiła taki zabieg w Klinice Sfera, gdzie ja zresztą też chodzę, konkretnie u dra Migały. Efekty bardzo fajne, widać dużą różnicę. A blizny miała naprawdę widoczne :( Samą klinikę i pana doktora mogę zresztą śmiało polecić, pan doktor przesuper człowiek :)

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Blizny potrądzikowe :(

06 sie 2016, 08:24

Zajrzyjcie sobie na stronkę http://wydzialurody.pl/, jest tam artykuł o usuwaniu blizn potrądzikowych. Opisane możliwe metody, można coś wybrać dla siebie. Ja obstawiam zdecydowanie laser, ale są też inne możliwości. Wszystko zależ od stopnia zaawansowania zmian.

shania81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2016, 00:47

Re: Blizny potrądzikowe :(

01 gru 2016, 00:52

A mikrodermobrazja diamentowa? Mnie pomogła z bliznami potrądzikowymi, co prawda nie miałam takich wielkich blizn, jak nieraz się spotyka, ale jednak były widoczne. Po serii zabiegów mikrodermobrazji wyraźnie się tak jakby spłyciły :) Zabieg wykonywałam w studio Cosmetix vis a vis Arkadii, dokładnie to jest chyba ul. Słomińskiego. Przyjmuje tam pani Agnieszka - super miła i kompetentna osoba, w ogóle atmosfera w tym miejscu jest naprawdę fajna, no i kawka pyszna :)

dorota1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2016, 15:19

Re: Blizny potrądzikowe :(

01 gru 2016, 15:23

Najlepiej do kliniki i laserowo zabieg zrobic

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Blizny potrądzikowe :(

22 cze 2017, 20:02

Sama co prawda nigdy nie miałam takiego problemu, ale przyjaciółka będąc nastolatką bardzo męczyła się z trądzikiem, który pozostawił jej pamiątkę w postaci blizn na kolejne lata. Wiem, że to był jej bardzo duży kompleks, przez który zaczęła nakładać tonę makijażu na twarz, w międzyczasie testowała różne kremy, maseczki i domowe sposoby. Jak się łatwo domyślić, efekt był marny, bo przy takich bliznach kosmetyki nie mają po prostu prawa zadziałać. Poleciłam jej spróbować zabiegi laserem beladona w warszawskim CM Arnica, co okazało się trafną sugestią. Już po pierwszym naświetlaniu tkanka bliznowata stała się mniej widoczna, by po całej serii pięciu zabiegów stała się praktycznie niewidoczna. Jak się okazało rozwiązanie było całkiem proste, szkoda że przez tyle lat się z tym męczyła :(

Rusalka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:25

Re: Blizny potrądzikowe :(

27 cze 2017, 22:57

Warto sprawdzić ofertę Vici Clinic w Krakowie - ja byłam tam na innym zabiegu, jednak moja znajoma usuwała sobie blizny potrądzikowe laserem ResurFX. Sam zabieg nie jest zbyt komfortowy, ale blizny uległy znacznej redukcji - stały się mniejsze i znacznie bledsze.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość