Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Libido therapy

22 gru 2016, 09:33

Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czy któraś z Was brała może libido therapy?

Jakie macie na jego temat opinie? Warto jest sobie to przetestować? Bo sama dosyć powaznie się nad tym zastanawiam.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Libido therapy

22 gru 2016, 15:32

Libido często sie zmienia. Raz jest wyższe, raz niższe. Zależy do wielu czynników, twojego charakteruy, pracy, stresów jakie na co dzień przeżywasz. Krótko mówiąc trudno jednoznacznie określić, co może być przyczyną. Czy można coś z tym zrobić? Niby tak: sport, biegi, pływanie - czyli rzeczy które mogą powdować wydzielanie endorfin.
Dobre efekty przynosi również libido therapy - polecany w sytuacji w której przez dłuży czas utrzymuje Ci się brak ochoty na seks.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Libido therapy

23 gru 2016, 11:31

Libido często sie zmienia. Raz jest wyższe, raz niższe. Zależy do wielu czynników, twojego charakteruy, pracy, stresów jakie na co dzień przeżywasz. Krótko mówiąc trudno jednoznacznie określić, co może być przyczyną. Czy można coś z tym zrobić? Niby tak: sport, biegi, pływanie - czyli rzeczy które mogą powdować wydzielanie endorfin.
Dobre efekty przynosi również libido therapy - polecany w sytuacji w której przez dłuży czas utrzymuje Ci się brak ochoty na seks.
No to to już wiem,że jest polecany bo widziałam w kilku artykułach i na blogach jak dziewczyny opisywały sobie jego działanie.Zależy mi jednak tutaj na konkretach. Czy któraś z Was stosowała i jak to na nią wpłynęlo.
Po jakim czasie był efekt. itp.

monkis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:00

Re: Libido therapy

27 gru 2016, 15:33

Stosowałam i jest okey - tak jak koleżanka wyżej pisze. Nie przynosi żadnych efektów ubocznych - to suplement diety, więc ryzyka w zasadzie nie ma.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Libido therapy

29 gru 2016, 08:51

Stosowałam i jest okey - tak jak koleżanka wyżej pisze. Nie przynosi żadnych efektów ubocznych - to suplement diety, więc ryzyka w zasadzie nie ma.
Poczytałam jeszcze o tym... Generalnie dziewczyny sobie chwalą z niewielkimi wyjątkami. Zamawiam. Jak dojdzie i sprawdzę to napiszę o efektach.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Libido therapy

11 sty 2017, 10:13

Napisz chociaż myśle, że będziesz pozytywnie zaskoczona. Jesli chodzi o libido therapy to chyba jest to najlepsze co obecnie mozna kupic.
W moim przypadku Nasze" stosunki" po tym suplemencie się poprawiły.Jestem bardziej zadowolona,spokojna,Ogólnie najlepsze jest dzialanie na libdo ponieważ wcześniej zupełnie nie chciało mi się upraiwać seksu, obecnie mam o wiele większą ochotę na swojego męża . W sumie nie jestem pewna czy przypadkiem nie zwieksza to wagi ale z drugiej strony jest zima tak wiec moglam przytyc z tego powodu wlasnie.No nic. Zobaczy sie w trakcie stosowania jak to bedzie. Bo biorę dopiero pierwsze opakowanie ( ale jestem już na koncówce_.

Eliza92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2017, 18:44

Re: Libido therapy

18 kwie 2017, 18:46

Hej, kijanka i jak efekty? Ktoś się jeszcze wypowie ?

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Libido therapy

23 maja 2017, 16:26

Libido często sie zmienia. Raz jest wyższe, raz niższe. Zależy do wielu czynników, twojego charakteruy, pracy, stresów jakie na co dzień przeżywasz. Krótko mówiąc trudno jednoznacznie określić, co może być przyczyną. Czy można coś z tym zrobić? Niby tak: sport, biegi, pływanie - czyli rzeczy które mogą powdować wydzielanie endorfin.
Dokładnie tak, zgadzam się z tym. Jeszcze można wziąć pod uwagę, że hormony też mają wpływ na libido. Fakt faktem różnie fachowcy mówią, jedni się z tym zgadzają, inni nie. Ale ja sama po sobie zauważyłam, że po zmianie plastrów antykoncepcyjnych na wkładkę levosert mam większą ochote na seks. Mimo, że nic innego w moim życiu się nie zmieniło. Więc podejrzewam, że tutaj rolę odegrała antykoncepcja, albo była ona po prostu wcześniej źle dopasowana

KarolciaGda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2017, 23:12

Re: Libido therapy

30 maja 2017, 23:15

Ja byłabym ostrożna z takimi specyfikami. U mnie na niskie libido pomógł wypoczynek - okazało się, że byłam po prostu zestresowana i przepracowana. Warto też wprowadzić do łóżka coś nowego, nową pozycję czy jakąś zabawkę (polecam abcerotyki.com.pl, z hasłem ABCMI jest rabat!). Jakieś suplementy to byłoby ostatnie po co bym sięgnęła. Warto się też dokładnie przebadać, bo może coś ze zdrowiem być nie tak.

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: Libido therapy

14 cze 2017, 10:31

racja zabawki czasem się przydają, przebadać się też warto bo nigdy nic nie wiadomo, u mnie jednak badanie wyszły pozytywnie, a chęci jak nie było tak nie było dlatego zdecydowałam się na suplement Libistim i teraz jest ok

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość