margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: kantor internetowy

16 maja 2016, 12:27

Także tutaj http://www.trejdoo.com/ znaleźć można kantor wymiany walut online. Osobiście nie miała okazji korzystać, ale znana mi osoba korzystała i twierdzi, że taka wymiana walut online to spora oszczędność. Niedługo sama wyjeżdżam wiec będę miała okazję się przekonać czy taka wymiana się opłaca.

mnww
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2016, 14:35

Re: kantor internetowy

20 maja 2016, 15:00

Opłaca się z niego korzystać, na pewno bardziej niż ze stacjonarnego. Kursy są znacznie korzystniejsze.

Marlena77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:59

Re: kantor internetowy

28 sie 2016, 16:17

Zgadzam się, że wymiana waluty w kantorze internetowym to sporo oszczędność. Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł
http://www.kantoryinternetowe.com/kanto ... za-walute/ o kursach w e-kantorach. Naprawdę przy dużych kwotach można odczuć różnicę. Czytałam też, że jak ktoś ma kredyt w walucie to może naprawdę zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy. A do tego też oszczędza się sporo czasu bo wszystko załatwia się online.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: kantor internetowy

16 wrz 2016, 09:47

dzięki za artykuł - bardzo ciekawy :) ja w tym roku lecę na rodos w zimie i mam do wymiany 10 tys zł bo chcę na miesiąc polecieć :) mieszkanie mam za darmo bo u koleżanki. Mam zamiar wymienić walutę w ergokantor.pl bo czytałam że nie pobierają prowizji, działają 7 dni w tygodniu i mega szybko przelewają pieniążki.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: kantor internetowy

31 sty 2017, 20:25

ja też uważam ze kantory internetowe są bardzo bezpieczne i o dużo niższe maja różnice między kupnem a sprzedażą waluty. Dodatkowo bardzo krótkim czasie otrzymamy wymienioną walutę na naszym koncie. A proponowany kantor Ergokantor po zobaczeniu oferty wydaje sie bardzo dobry.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: kantor internetowy

02 lut 2017, 17:45

Dobrze wiedzieć że jest coś takiego.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: kantor internetowy

08 lut 2017, 20:14

A jak przelewacie pieniądze za granicę? Konkretnie chodzi mi o przelew do Anglii. Ktoś przez tę stronkę - https://urofx.com/ robił przelew? Jest bezpieczna? Można śmiało robić przelew?

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: kantor internetowy

29 kwie 2017, 14:57

Ja przelewam przez Transfer24 i nigdy nie miałam problemów. Firma jest legalna, ponieważ działa pod nadzorem KNF.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kantor internetowy

02 mar 2018, 13:50

Jeśli dobrze szukacie, to znajdziecie też stacjonarnie bardzo dobre stawki.
Jeździmy do Niemiec, przez Zgorzelec. Tam jest Kantor Plus.
Nie to że byliśmy dzisiaj, ale patrzę online jaki mają kurs.
I mają - półgroszowy spread i 4,195 za euro.
Teraz patrzcie po kantorach online. Gdzie mają takie warunki?

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: kantor internetowy

16 kwie 2018, 17:02

Ja to Ci powiem, że nie korzystam wcale z gotówki i dla mnie korzystanie z kantoru stacjonarnie jest po prostu niewygodne. Wszędzie płacę kartą i też jadąc za granicę wolę mieć walutę. Dlatego dla mnie dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest Cinkciarz. Szczególnie, że waluty kupuję dużo szybciej przed wyjazdem i ostatnio korzystam z transakcji społecznościowych. Kilka razy udało mi się nawet "upolować" bardzo dobry kurs. Ale jestem zdania, że każdy wybiera co mu wygodniej, mi osobiście lepiej jest korzystać z kantoru online.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość