verka175
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2016, 16:05

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 wrz 2016, 16:24

Jeśli wyjeżdżacie na weekend, to tylko do NoNameLuxury Hotel&SPA nonameluxuryhotelspa.com . Jest to hotel ze SPA w miejscowości Łapsze Niżne w Małopolsce. Można tam naprawdę dobrze odpocząć i zrelaksować się. W Spa oferują różnorodne zabiegi, np. relaksacyjne i upiększające. W hotelu można wynająć pokój albo apartament. Do tego dochodzi domowa kuchnia. Hotel proponuje również aktywny wypoczynek.

Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

19 wrz 2016, 12:43

Planuje wyjechać do Szklarskiej Poręby na weekend w październiku, odpocząć od wszystkiego chociaż na chwilę :)

antka142
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2016, 19:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 wrz 2016, 19:36

Ja na weekend, ale też na dłuższy wyjazd mogę polecić noclegi Rymanów Zdrój , a jest to Pensjonat Szajna SPA. Gdzie można korzystać z zabiegów i masaży. Pokoje są bardzo ładne, przestronne i komfortowe, a nawet z ładnymi widokami. Oczywiście SPA jest z basenem i jacuzzi. Ale też możliwe jest inne spędzenie tam czasu, np. jest możliwość wypożyczenia rowerów. Takie weekend w Pensjonacie ze SPA to świetny pomysł na szybki relaks i odpoczynek.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

12 paź 2016, 09:05

Wszystko zależy od tego jakie klimaty lubisz, bo jeżeli mają być to góry to może warto właśnie tam wybrać się na weekend aby odpocząć, ewentualnie Bałtyk lub Mazury, gdzie o tej porze roku można zaznać ciszy oraz spokoju.

aragz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:28

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 lis 2016, 13:32

Ja oczywiście nasze polskie morze a jak będzie w pobliżu do zdecydowanie Półwysep helski albo Mierzeje Wiślaną. Z miejsc noclegowych (w rozsądnej cenie) no. 1 to moim zdaniem Hotel Faltom albo Kiston (Kistowo).

Duda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2016, 16:20

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

21 lis 2016, 16:23

W okresie jesienno - zimowym oczywiście góry. Bieszczady, Sudety, ZIeleniec na deskę!! Wynając tani nocleg w Polanicy i śmigać rano na deskę do Czarnej lub Zieleńca :D

Natka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2016, 17:38

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 lis 2016, 16:36

Ja lubię weekendowe wypady do dużych miast :)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 lis 2016, 14:46

Teraz pytanie, jaka jest granica - nie drogo?
Kupiłam 4 bilety do Londynu i z powrotem za 250zł, super na prawdę tanio
Ale trzeba być przygotowanym, że tam straci się 1500-2000, nocleg, wyżywienie, obejrzenie czegokolwiek kosztuje i to nie mało, a funt po 5zł :D

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 sty 2017, 00:51

Moim zdaniem ciekawiej niz w gory jest teraz pojechac nad morze. Jodu w powietrzu co nie miara i troszke inaczej to wszystko wyglada jak latem ;) Fajne miejsce to moim zdaniem Ustka, ja jak tam jade to do hotelu Lubicz (hotel-lubicz.pl). Dobry hotel, wysokiej klasy, na pewno mozna tam wypoczac. Do tego spa i restauracja na miejscu, wiec jak stwierdzisz, ze masz ochote poleniuchowac i nie wychodzic z hotelu to tez sie nie bedziesz nudzic :)

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 lut 2017, 15:57

Ostatnio zwiedzałam z mężem Katowice i w sumie bardzo mi się te miasto spodobało :) Jakbyście potrzebowali spisu atrakcji w Katowicach to polecam ten artykuł: http://mariacka13.pl/warto-zobaczyc

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość