Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Co teraz czytacie?

15 lut 2017, 23:57

Też lubię dystopie np. teraz kończę "Naznaczeni śmiercią" V. Roth. Po niej można zasnąć bez koszmarów. :)
I warte to coś? Widzę, że ostatnio dużo osób to czyta.

HP po angielsku to ja czytałam w liceum, bo się nie mogłam doczekać tłumaczenia następnych części, ale już chyba wyrosłam.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Co teraz czytacie?

16 lut 2017, 00:55

Angelita - Mi się podobała - to trochę sci-fi, trochę magii i supermocy ale bez bohaterów ubranych w lateksowe kostiumy i kiepski humor. :) Nie trzeba jej też czytać po angielsku, bo książka miała premierę w 33 krajach w tym samym czasie. Nie zdziwię się, jak za 2-3 lata "Naznaczeni śmiercią" trafią do kin, a przynajmniej mam nadzieję, że tak się stanie.

reja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2017, 14:52

Re: Co teraz czytacie?

16 lut 2017, 14:59

Czytam teraz Grę szklanych Paciorków Hessego. Niesamowita lektura, polecam każdemu!

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Co teraz czytacie?

17 lut 2017, 22:33

Angelita - Mi się podobała - to trochę sci-fi, trochę magii i supermocy ale bez bohaterów ubranych w lateksowe kostiumy i kiepski humor. :) Nie trzeba jej też czytać po angielsku, bo książka miała premierę w 33 krajach w tym samym czasie. Nie zdziwię się, jak za 2-3 lata "Naznaczeni śmiercią" trafią do kin, a przynajmniej mam nadzieję, że tak się stanie.
Pewnie trafią, autorka jest teraz mega popularna. W sumie dlatego trochę sceptycznie do tego podchodziłam, czy to aby nie tylko fala popularności. Ale skoro mówisz, że ciekawa. W sumie historia z "Niezgodnej" też była niczego sobie.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Co teraz czytacie?

19 lut 2017, 23:53

Popularność raczej pomaga mi się przekonać do autora, chyba że książka jest słynna z czegoś w tandetnym stylu. :)
Napisz jak przeczytasz, czy ci spodobało.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Co teraz czytacie?

22 lut 2017, 21:52

Dałam się namówić, poszukałam, ale w mojej bibliotece kolejka po tę książkę jest taka, że chyba musiałabym z pół roku czekać. :ico_szoking: W takim wypadku chyba lepiej kupić.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Co teraz czytacie?

23 lut 2017, 15:39

Czytałam bardzo wciągająca. Szczególnie wątek miłosny Akosa i Cyry mi się podobał. Czuć było chemię między bohaterami a uczucie się powoli kształtowało tak naprawdę od typowej nienawiści na początku.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Co teraz czytacie?

27 lut 2017, 16:56

Ja jak zwykle po kilka naraz ;) to mam teraz "Morfinę" Twardocha, "Buszującego w zbożu", bo nigdy nie czytałam i "Ponad wszystko", taka typowa literatura na obcasach ;) a co sądzicie o książce siostry Justyny Steczkowskiej? Już kilka razy mi mignęła w internecie.

ssyjaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2017, 15:24

Re: Co teraz czytacie?

28 lut 2017, 15:54

Ja czytam teraz Samotność w sieci bo jakoś wcześniej mi nie wpadła w ręce, ale średnio mi się podoba, nudzi trochę ale dokończe bo nie mam w zwyczaju przerywać książki i odkładać nieprzeczytanej.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Co teraz czytacie?

01 mar 2017, 16:47

Ja jak zwykle po kilka naraz ;) to mam teraz "Morfinę" Twardocha, "Buszującego w zbożu", bo nigdy nie czytałam i "Ponad wszystko", taka typowa literatura na obcasach ;) a co sądzicie o książce siostry Justyny Steczkowskiej? Już kilka razy mi mignęła w internecie.
Ja też widziałam, z taką czerwoną okładką tytuł to chyba "Steczkowscy. Miłość wbrew regule" - ja lubię biografie w ogóle, więc też na nią czekam, a teraz kończę biografię Kościuszki. pt. "Kościuszko książę chłopów".

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość