Awatar użytkownika
assa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 14:25

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

03 mar 2017, 09:36

*assa - mówisz że pomagaja ? Ja odchudzam się od roku i straciłam 6 kg , czyli wszystko idzie w dobrym kierunku :) Lekarz mi mowi ze moje odchudzanie jest najlepsze jakie widzial bo 6 kg na rok to organizm w żaden sposób nie zostaje obciązony :)
Jak najbardziej :) Ostatnio miałam wiele "podejść" do odchudzania, a teraz idzie mi o wiele lepiej ;).
A Tobie życzę powodzenia w odchudzaniu ;)

stokrotkaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:55

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

06 mar 2017, 10:12

Ja uważam, że trzeba przede wszystkim podejść do sprawy rozsądnie i kompleksowo. Nie będę powtarzać, bo już dużo osób pisało wcześniej, że trzeba stawiać na dietę i treningi i ja się z tym zgadzam. Ze swojego doświadczenia mogę jeszcze dodać, że dużo też zależy w jakim stanie zdrowotnym jesteśmy. Ja przez wiele lat zmagałam się z otyłością i nić nie pomagało dopóki nie zasięgnęłam porady fachowców. W Certusie zaproponowano mi leczenie za pomocą balonu Orbera, który wprowadza się do żołądka na ok 6 msc. Dopiero to pomogło uporać mi się ze zbędnymi kilogramami. Wiadomo, każdy organizm jest inny, dlatego jestem zdania, że najlepiej poradzić się kogoś kto się na tym zna.

Marta44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:15

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

06 mar 2017, 12:05

Odchudzenie jest trudne, a im więcej kilogramów nam się nazbierało tym gorzej. Warto jednak próbować, najlepiej od okiem trenera, dietetyka i lekarza:)

Anuleczka1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2017, 14:44

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 mar 2017, 09:27

Marta44*

Odchudzanie jest trudne dla osób które nie potrafią wygrywać ze swoimi słabościami. Jeżeli widzac kostke czekolady nie mozesz sie powstrzymać to tu lezy problem i nawet zaden dietetyk nie pomoze :) bo co po diecie jeżeli bedziemy podjadać? szkoda kasy. Można ogarnac diete samemu i jesc slodycze i chudnąć, poczytaj sobie o "wliczaniu pustych kalorii w makro".

Ja do cwiczen uzywam suplementow ostatnio kupilam z niemieckiej strony http://www.anabolikatabletten.de suplement który ma mi pomóc w utrzymaniu masy miesniowej przy jednoczesnym redukowaniu tluszczu.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 mar 2017, 13:40

ale to chyba wlasnie najlepsza terapia dla takich osob, bo poza tym, że ćiczą silną wolę to zmieniaja swoj wyglad. Ja chodze do Saturn Fitness regularnie na poczatku bylo ciezko, ale to tak przez pierwsze 1-2 tygodnie a pozniej tak sie przyzwyczailam ze nie che opuscic zadnego treningu

bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 mar 2017, 16:35

U mnie odchudzanie to dieta+ ćwiczenia+ therm line fast. Sama zmieniłam swoje odżywianie na 5 posiłków dziennie, część produktów zastąpiłam zdrowszymi itp. Ćwiczę co drugi dzień po około 1,5godziny -początkowo jak 30 minut wytrzymałam to był maks :D A suplement mam w celu przyspieszenia tego mojego etapu odchudzania.

marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

07 kwie 2017, 22:16

Uważam, że na własną rękę nie powinno się przyjmować takich cudownych wspomagaczy odchudzania ani herbatek. Sama kiedyś eksperymentowałam ze środkami na chudnięcie, aż się doczekałam olbrzymich zaparć. Dopiero lekarz pomógł, przepisał dicopeg 10g, który musiałam 2razy dziennie pić i kazał odstawić specyfiki które wcześniej stosowałam.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

12 kwie 2017, 20:28

MŻ i ćwiczenia, a nie faszerowanie sie tabletkami! Wspomaga odchudzanie i posiada cały szereg właściwości prozdrowotnych olej z wiesiołka zimnotłoczny (polecam Gala).

annarumcajs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2017, 13:26

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 maja 2017, 14:25

może jakiś suplement? Ja polecam burn booster świetnie się sprawdził w moim przypadku

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 maja 2017, 19:01

I tu się zgodzę z większością, że dieta i ćwiczenia to najlepszy sposób na odchudzanie. Ja sobie cały tydzień trzymania diety i ciężkich ćwiczeń zawsze nagradzam w niedziele ciastem marchewkowym lub kluskami z roladą - oczywiście porcje nieprzesadne ale w tygodniu jadam zdrowo i unikam wszelkiego co słodkie :) Suplementy mają na celu jedynie przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz hamują łaknienie - sama wspomagam się therm line fast ale mam świadomość tego, ze to naturalny suplement i , ze bez diety i ćwiczeń nic by nie podziałał.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość