Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Truskawkowe przepisy

12 paź 2016, 02:59

A robiłyście sok z samych truskawek w takiej wyciskarce? Jestem ciekawa jak smakuje.

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: Truskawkowe przepisy

16 paź 2016, 22:13

jasne! sok z truskawek to świetna rzecz, oczywiście ze świeżych .

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Truskawkowe przepisy

17 paź 2016, 16:02

Czyli do lata już mogę zapomnieć od napiciu się takiego soku? Czy może dałoby radę z mrożonych coś zrobić?

elobobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2016, 15:23

Re: Truskawkowe przepisy

31 paź 2016, 15:32

truskawki ze śmietaną 36 i cukrem pudrem mix :P pycha

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: Truskawkowe przepisy

09 lis 2016, 00:33

Czyli do lata już mogę zapomnieć od napiciu się takiego soku? Czy może dałoby radę z mrożonych coś zrobić?
hm wiesz, jeżeli rozmrozisz sobie truskawki i takie wrzucisz do wyciskarki to też się uda. Oczywiscie to nie ten sam smak co świeże ;] -

iga30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2016, 10:47

Re: Truskawkowe przepisy

09 lis 2016, 16:28

teraz kiepsko ze świeżymi truskawkami.. :(
Na szczęście posiłkuję się kupnymi, które mimo wszystko zachowują naturalny smak.
Ja np dodaję truskawkowe Naturalnie Owocowe Stovit do jogurtu naturalnego z granolą. Przepyszne no i zdrowe! :)

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Truskawkowe przepisy

28 lut 2017, 20:58

truskawki ze śmietaną 36 i cukrem pudrem mix :P pycha
Ale z pomocą wyciskarki? Moja mama zawsze takie robiła ale ugniatane widelcem :-D
Czyli do lata już mogę zapomnieć od napiciu się takiego soku? Czy może dałoby radę z mrożonych coś zrobić?
hm wiesz, jeżeli rozmrozisz sobie truskawki i takie wrzucisz do wyciskarki to też się uda. Oczywiscie to nie ten sam smak co świeże ;] -
Podejrzewam, że będzie to dość mocno rozwodnione i bez smaku :( Najlepszy sok byłby chyba z takich już mocno dojrzałych truskawek.
teraz kiepsko ze świeżymi truskawkami.. :(
Na szczęście posiłkuję się kupnymi, które mimo wszystko zachowują naturalny smak.
Ja np dodaję truskawkowe Naturalnie Owocowe Stovit do jogurtu naturalnego z granolą. Przepyszne no i zdrowe! :)
U mnie bardzo ciężko znaleźć dobre, świeże truskawki nie ze szklarni. Te z supermarketów są duże i ładne ale bardzo mało w nich smaku.

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: Truskawkowe przepisy

07 mar 2017, 20:08

Podejrzewam, że będzie to dość mocno rozwodnione i bez smaku :( Najlepszy sok byłby chyba z takich już mocno dojrzałych truskawek.

.
sok tak najlepszy byby z takich jak mówsz, ale sorbet z morożonych lub ze swiezych z dodatkiem lodu

Awatar użytkownika
jenny00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:38

Re: Truskawkowe przepisy

10 mar 2017, 14:21

Ja to uwielbiam sobie robić koktajle truskwakowe i chyba to jest jedyna rzecz, którą z tych owoców umiem ;)

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Truskawkowe przepisy

15 mar 2017, 17:22

polecam leciutkie koktajle na babski wieczor ;) truskawki zmiksowane lub zblendowane z odrobina lekko musujacego, jasnego wina, szampana lub wermutu (co kto lubi), mozna rozcienczyc woda mineralna. Pycha!

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość