Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 kwie 2017, 14:26

Ogólnie sama mam bardzo wiele kosmetyków, bez których nie wyobrazam sobie funkcjonowania:
tonik z sylveco hibiskusowy i ich pomadka z peelingiem
odżywka do włosów wax pilomax
no i serum do biustu Frashe. Nigdy nie byłam zadowolona z wygladu swojego biustu ale przyznam,ze to serum rzeczywiście powieksza biust, sprawia,ze jest bardzije ujędrniony, Super !

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 kwie 2017, 14:54

Z sylveco polecam jeszcze peeling enzymatyczny poniewaz bardzo fajnie oczyszcza skore i jednoczęsnie jest delikatny tak wiec nadaje się nawet dla wrażliwców ( którym sama jestem ). To serum można powiekszyć biust ? Pytam się bo na razie ćwiczę i ok, jędrność jest ale powiekszenia niestety nie ma

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 kwie 2017, 15:00

Powiększa. I sama byłam tym w sumie zaskoczona :) Bo jeszcze w sumie nie spotkałam się z kosmetykiem o takim działaniu Nie powiekszy Ci biustu to tak jak operacja rzecz jasna ale rozmiar spokojnie.

Gabinettrychologii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:44

Re: wasze ulubione kosmetyki?

11 kwie 2017, 20:57

Ja stawiam przede wszystkim na te kosmetyki, których skład w większości opiera się na naturalnych składnikach, nawet jeżeli mam zapłacić więcej, to wolę kupić ich mniej, a wiedzieć że to pewna jakość i nie zaszkodzi mojej skórze. Bazuję głównie na drogeriach internetowych.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: wasze ulubione kosmetyki?

24 kwie 2017, 16:22

Z sylveco polecam jeszcze peeling enzymatyczny poniewaz bardzo fajnie oczyszcza skore i jednoczęsnie jest delikatny tak wiec nadaje się nawet dla wrażliwców ( którym sama jestem ). To serum można powiekszyć biust ? Pytam się bo na razie ćwiczę i ok, jędrność jest ale powiekszenia niestety nie ma
akurat u mnie sie nie sprawdzil ten peeling :(

helena1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2017, 09:37

Re: wasze ulubione kosmetyki?

25 kwie 2017, 09:40

Dior :ico_sorki:

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: wasze ulubione kosmetyki?

30 kwie 2017, 22:36

Moim najnowszym odkryciem sa naturalne, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie - Waterclouds :-D uwielbiam maske nawilzajaca z serii daily care, stosuje razem z szamponem i odzywka. Produkty sa fajne, nie obciazaja wlosow, zmiekczaja je i duzo latwiej jest je rozczesac :-)

jak cenowo to wygląda?
Do najtańszych nie należą ale szczerze mowiac są niesamowicie wydajne i naprawde nie zaluje inwestycji. Np. maske mam już chyba 2 miesiac i jeszcze jej nie skonczylam, a stosuje ja 4 razy w tygodniu :-D

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: wasze ulubione kosmetyki?

05 maja 2017, 15:53

czasem warto zainwestowac wiecej. mialam zel do mycia twarzy marki dermedic - byl rewelacyjny i wydajny, gdy mi sie skonczyl kupilam tani elpha pharm i niestety jest wodnisty i slabo zmywa makijaz :( kosztowal 4 razy mniej, ale nie jestem zadowolona, nie tylko cena ma znaczenie.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: wasze ulubione kosmetyki?

19 maja 2017, 11:46

Bardzo lubię kosmetyki oillan, regularnie ostatnio stosuję bo skóra mi się jakoś dziwnie po zimie przesuszyła i zrobienie makijażu to spore wyzwanie bo zaraz widać przesuszone miejsca, mam kilka rzeczy z serii balance

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wasze ulubione kosmetyki?

24 maja 2017, 10:47

Ja może uchwycę to inaczej: ni etyle warto inwestować więcej, ile płacić za faktyczną jakość i skład danego kosmetyku jaki chcemy kupić i zawsze właśnie tym się sugeruję. Sama marka nie jest już wyznacznikiem skuteczności i trwałości.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość