Martusia93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2017, 17:28

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 lut 2017, 12:29

My z narzeczonym często wyjeżdżamy na weekend do Pragi, Budapesztu - są nawet te wycieczki weekendowe. Bardzo nam się podoba, jest to coś innego a koszty są podobne do tych jakbyśmy wyjeżdżali gdzieś w Pl. Powiem szczerze,że nam się już znudziło to Nasze morze i góry,dlatego kombinujemy z takimi wyjazdami. :-)

Rosely
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2017, 14:17

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

11 kwie 2017, 15:52

Ja polecam wybrać się do Karpacza - do pensjonatu Daglezja. Jest to bardzo przyjemne miejsce, obsługa jest niezwykle miła, a widoki przepiękne. Prawda jest też taka, że można tam pojechać o każdej porze roku, a i tak spędzimy bardzo przyjemnie czas wolny. Byłam już tam kilka razy i zawsze było super ;)

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

28 sie 2017, 19:01

Jak ktoś wybiera się do stolicy warto zajrzeć tutaj https://teatrkomedia.pl/bilety . Nowy repertuar już jest i na niektóre spektakle już ostatnie bilety. Warto dla tak cudownych aktorów.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 sie 2017, 11:21

A może wakeboard? Ciekawe miejsca można sobie znaleźć na https://www.wheretowake.com/ są tam opisy miejsc zdjęcia i opinie. Myślę, że to fajna opcja jak na koniec wakacji, żeby jeszcze trochę zażyc przygód. Pozdrawiam

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 sie 2017, 17:07

ja ogólnie lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dostałam ostatnio prezent w postaci wyjazdu do Kazimierza Dolnego. Super miejsce na wypoczynek i zwiedzanie. Nocleg w klimatycznym miejscu www.villabohema.pl , który bardzo mi się spodobał, a zabiegi spa po wysiłku jak znalazł.

Awatar użytkownika
aloevera96
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2017, 08:55

Re:

01 wrz 2017, 10:04

fajne wycieczki promem np do Szwecji oferuje Stena Line, i calkiem nie drogo.
Kaszuby rownież sa piekne i maja wiele ciekawych miejsc do obejrzenia i zwiedzenia, badz wiele mozliwości wędrówek w fajne miejsca i również interesujące dla dzieci, wypoczynek aktywny poprzez zabawe.
Łeba jest ciekawym miejscem z wieloma atrakcjami dla dorosłych jak i dla dzieci, oraz Władysławowo. Jest tam też sporo hoteli które oferuja aktywny badz relaksacyjny wypoczynek jeżeli pogoda nie dopisuje, a pogoda w tym roku nie najlepsza.
Borholm jest cudny....
Ale jeśli ktoś ma jechać z południa polski to czasy nie wystarczy. 3 dni.... Jeśli nie Polska to może Węgry. Może to nie brzmi jak podróż życia ale warto. Byliśmy zeszłej jesieni ale na 4 dni... Normalne opalanie nad Balatonem, wspaniała architrktura Budapesztu i cudowny Eger z winnicami i degustacjami do białego rana :)
Polecam również Roztocze w Polsce. Jeśli szukasz spokoju,znajdziesz. Jeśli jesteś typem sportowca, kajaki są świetne. Jeśli jesteś "zwiedzaczem" będzie co oglądać, a jeśli jesteś miłośniczką "Ojca Mateusz" będziesz zachwycona :ico_oczko:

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

01 wrz 2017, 20:23

Na Mazury :)

Awatar użytkownika
pajsner
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 18:26

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

31 sty 2018, 17:12

Na weekend po prostu polecam wyjazd na miasto. Dużo atrakcji można znaleźć dla całej rodziny, zabawa gwarantowana.

Lolitka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:17

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 lut 2018, 10:33

Na weekend polecam Kraków. Ja w ubiegłym roku majówkę spędziłam z mężem w Krakowie i byliśmy bardzo zadowolenia. W samym mieście jest wiele do zrobienia, zobaczenia, ale też jest blisko w góry czy do parku rozrywki, w którym spędziliśmy cały dzień. Sam Kraków czarujący, niepowtarzalny i moim zdaniem warto się wybrać. My zatrzymaliśmy się w hotelu Imperial na samym rynku i ta lokalizacja, jak i sam hotel są godne polecenia. Zobaczcie sobie hotel na https://imperial-hotel.pl/ - blisko wszędzie :)

Lucja4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:02

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 lut 2018, 13:07

Morze albo góry!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość