nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

14 kwie 2017, 13:02

Ja polecam znaleźć zdrowe propozycje słodyczy dla dzieci :) Czyli: http://pozytywka.com/zdrowe-propozycje- ... ch-pociech
Wypróbowałam jak na razie knoppersa domowej roboty i jest świetny :)

aurelijka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:36

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

14 kwie 2017, 13:51

Ja nie robie jakiejś specjalnej selekcji, różne słodycze jadają tylko wiadomo że od czasu do czasu :)

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

26 maja 2017, 10:38

Ja podobnie, również nie przeprowadzam aż tak dużej selekcji, bardziej skupiam się na tym aby nie przesadzić z ilością słodyczy które jedzą moje dzieci, trzeba od razu wyznaczyć granicę aby nie przesadzić pod tym względem.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

27 maja 2017, 15:09

Nie daję dziecku słodyczy czasami zje jakiegoś cukierka itd ale to od babci, osobiście nic nie daję, a sama też się nie dopomina.

elena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2015, 16:32

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

22 cze 2017, 09:26

ja staram się na zdrowsze słodycze stawiać jak coś i w tym kontekście https://ekopiramida.pl/ jest super

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

22 cze 2017, 10:34

tylko owoce i ewentualnie lody, ale to tylko sorbety owocowe

Aleksis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2017, 10:37

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

27 cze 2017, 10:45

Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, dlatego dzieciom też daję słodycze. Oczywiście z umiarem:)
Zazwyczaj robię "słodka sobotę" i wtedy kupuje im ich ulubione cukierki - Jogusie, takie owocowe karmelki z jogurtowym nadzieniem. Sobota się kończy i kończą się cukierki. Moim szkrabom taki układ pasuje!:)

ElaKorcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:28

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

29 cze 2017, 10:04

Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, dlatego dzieciom też daję słodycze. Oczywiście z umiarem:)
Zazwyczaj robię "słodka sobotę" i wtedy kupuje im ich ulubione cukierki - Jogusie, takie owocowe karmelki z jogurtowym nadzieniem. Sobota się kończy i kończą się cukierki. Moim szkrabom taki układ pasuje!:)
U mnie jest podobnie:) Nie rozumiem osób, które w ogóle nie dają dzieciom żadnych słodyczy. Przecież tutaj nie chodzi o to, aby faszerować ich codziennie słodkościami. Na co dzień staram się podawać dzieciom sporo owoców świeżych, a także suszonych. U mnie sprawdzają się dobrze koktajle, w których mogę przemycić niektóre warzywa. Natomiast raz w tygodniu pozwalam im zjeść ich ulubione słodycze i nie czuję się z tego powodu gorszą matką.

Freska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2017, 10:23

Re: Jakie słodycze dajecie dzieciom?

04 lip 2017, 10:27

Ja daje tylko takie, które ja zrobię sam :) Ciasta, lody, koktajke ;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość