martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Slimcea na odchudzanie

06 lut 2015, 17:10

No chyba nie wierzycie Panie w takie cudowne specyfiki :-) he he
Za miast wywalania pieniędzy na nie lepiej wybrać się na takie wczasy oczyszczające jak na http://wczasyoczyszczajace.pl gdzie sztab specjalistów czuwa nad waszym zdrowiem i przebiegiem detoksu.
Dokładnie dieta, ćwiczenia- to podstawa!

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: Slimcea na odchudzanie

25 kwie 2015, 10:53

Najlepiej jest połączyć ćwiczenia z jakimś suplementem na odchudzanie. Ja tak zrobiłam - chodzę na siłownię a poza tym biorę therm line fast. Naprawdę działa. W ciągu 6 tyg zrzuciłam prawie 5 kg. Jestem bardzo zadowolona bo wcześniej nic nie przyniosło takiego rezultatu :)

Awatar użytkownika
BigiBona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2013, 16:02

Re: Slimcea na odchudzanie

22 maja 2015, 10:45

ruch jest ważny, na pewno da lepsze rezultaty niż bierność przed telewizorem jednak nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Ja akurat pracuje do wieczora. Wieczorem już sił nie starcza ale to nie znaczy że się nie odchudziłam. Postawiłam na dietę. Nic specjalnego. Zwykłe ograniczenia posiłków po godzinie 16. Jem to co uważam za zdrowe. Ograniczam więc potrawy tłuszczowe, słodycze. Jak jestem głodna a wiem że jeszcze nie pora na posiłek to pije dużo wody. Efekty miałam na takiej prostej diecie ale nie zadowalające. Dlatego skusiłam się na suplement diety na
odchudzanie który miał wspierać moją walkę z otyłością. W połączeniu z moją dietą osiągnęłam 2x lepsze rezultaty. Polecam, na prawdę warto w coś takiego zainwestować. odsyłam zainteresowanych na https://herbanea.pl

Paulina777
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2016, 14:37

Re: Slimcea na odchudzanie

26 wrz 2016, 15:22

2 godziny rowerku na tydzień to za mało, proponowałabym co najmniej 0,5 godziny codziennie lub przez 6 dni w tygodniu. Wiem z własnego doświadczenia: wtedy organizm się przyzwyczaja do wysiłku i staje się to nawykiem. A jak ćwiczysz raz na tydzień, to może Ci się zwyczajnie nie chcieć. To jedna sprawa. A druga to dieta. Nie jedzenie kolacji nie ma sensu, coś lekkiego trzeba zjeść. Polecam w tej kwestii dietyodchudzajace.net, widziałam tam bardzo nowoczesne i rozsądne podejście do odchudzania.

Sieq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2016, 22:37

Re: Slimcea na odchudzanie

27 wrz 2016, 19:57

Mimo wszystko odradzam zażywania tabletek na odchudzanie, nigdy nie wiadomo jakie efekty mogą na nas wywołać te specyfiki :) Na innych działają, na innych nie. Grunt to dobrze zbilansowana dieta i regularne ćwiczonka. Sama na początku próbowałam brać jakieś tabletki, coś tam ćwiczyć, układać sobie sama dietę, ale to nie wiele pomogło. Potem trafiłam na pania Patrycję Tłustochowicz z którą dużo rozmawiałam. Jej sesje psychodietetyczne i ogólne porady dały upragnione efekty, dzięki czemu czuje się teraz zgrabna i jest mi dobrze w moim ciele :)

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Slimcea na odchudzanie

07 kwie 2017, 11:47

na odchudzanie najlepsza jest silownia i duzo ruchu. DIeta to druga sprawa, ale od samej diety sie nie schudnie. W Saturn Fitness jest duzo fajnych zajec, mozna sie niezle zmeczyc, ja efekty widzialam juz po 1 miesiacu ale dawalm sobie niezly wycisk

kleoatram
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:12

Re: Slimcea na odchudzanie

18 kwie 2017, 17:54

A jaki mają skład te tabletki?

magdziula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:19

Re: Slimcea na odchudzanie

14 cze 2017, 13:31

dziewczyny, czy któraś z Was może napisać coś konkretniej o Slimcea? pierwsze słyszę, posprawdzam w internecie ale wg.Was, w czym tkwi fenomen? zawsze wolałam unikać takich specyfików, ale jestem ciekawa

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Slimcea na odchudzanie

03 sie 2018, 15:45

Proste, podstawowe kroki i wszystko powinno być w porządku, zobaczcie - http://tabletki-odchudzanie.net.pl
Jakość kosmetyków zawsze miała i będzie mieć kluczowe znaczenie.
Postawicie na byle co, tabletki dla każdego, to cudów nie będzie.
Jak widać - każde tabletki są przeznaczone pod inne problemy i tego właśnie należy pilnować.

wiceka7018
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:51

Re: Slimcea na odchudzanie

22 kwie 2020, 14:52

Slimcea to bardzo dobry produkt. Ja sie z nich odchudzałam jakiś czas temu. Teraz moja zjamoma też stosuje. Spadki są widoczne już po pierwszym tygodniu.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość