DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

18 lis 2016, 11:26

Faktycznie, to bardzo ładne lodówki, ale wciąż jeszcze mało spotykane w mieszkaniach. Trzeba mieć dom i dużą przestrzeń, żeby sobie taką zafundować. Jeśli spełniasz oba kryteria - zostań szczęśliwą posiadaczką :)

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

15 gru 2016, 16:12

Kurcze, ja mam trochę za małe mieszkanie, a taka lodówka by mi się przydała. Będzie trzeba najpierw pomysleć o większej kuchni, a dopiero o takich luksusach.

0LENKA
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 10:38

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

20 gru 2016, 17:03

Rzeczywiście, małą przetrzeń taki sprzęt agd mocno przytłoczy. Ja niedawno kupiłem dom, bo rodzina mi się powiększyła, więc na peno będzie myśleć o takim sprzęcie. To Matrix Media, o którym wspominaliście ma całkiem niezłe ceny. Trzeba przyznać:)

malinkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2014, 12:05

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

27 gru 2016, 14:27

Możesz sobie u nich sprawdzić Samsunga, np. tego: http://matrixmedia.pl/lodowka-samsung-rh57h90507f.html . Znajomi mają ten model. Na pewno nie jest to najtańsza lodówka, ale warto, bo jest pojemna i porządnie wykonana.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

05 maja 2017, 10:05

Lodówki side by side są super, jednak trzeba mieć dużą kuchnię i znaczne środki finansowe. Niestety do tanich to one nie należą. Mnie kusi zakup takiego sprzętu marki KERNAU jak ten model KFRM 18191 NF EX . Ma klasę energetyczną A+, no frost, funkcję eco oraz wiele innych udogodnień. Niestety to jeszcze nei pora :) Może kiedyś uzbieram na taki sprzęt ;P Nasz serwis elektroniczny, to przede wszystkim jakość i profesjonalizm w podejściu do klienta oraz do oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełną gamę usług w zakresie naprawy komputerów, optymalizacji systemów operacyjnych, konfiguracji sprzętowych, instalacji lub rozbudowy sprzętu lub ich podzespołów oraz systemów operacyjnych. Do wszelkich napraw komputerowych podchodzimy z wielkim zamiłowaniem do informatyki i elektroniki. Praca przy oprogramowaniu (software) i sprzęcie komputerowym (hardware) stanowi dla nas bardzo dużą przyjemność. Poza naprawą i rozbudową sprzętu komputerowego umożliwiamy doradztwo i pomoc w zakresie wyboru dodatkowego oprogramowania lub sprzętu peryferyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo tzw. reballing (lutowanie), najprościej mówiąc jest to czynność polegająca na wylutowaniu układu BGA oraz przylutowaniu go ponownie. Układy BGA zamontowane na kulkach z cyny, przylutowane są do układu i do płyty głównej laptopa lub karty graficznej; W ramach wykonanej usługi oferujemy: bezpłatny dojazd do klienta na terenie Wrocławia, gwarancję na wykonaną usługę od 3 do 6 miesięcy, szybką naprawę uszkodzenia na miejscu u klienta w dniu zgłoszenia, Koszty naprawy zawsze są konsultowane z klientem przed wykonaniem usługi. W razie rezygnacji z usługi koszt ekspertyzy wynosi od 30 o 50 zł. W ramach usługi udzielamy bezpłatnych porad w zakresie dalszej eksploatacji sprzętu. Posiadamy duży zasób oryginalnych podzespołów oraz zestawy naprawcze o podwyższonej wytrzymałośći. Zajmujemy się profesjonalną, Plazma oraz monitorów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na szybką diagnozę uszkodzenia oraz naprawę sprzętu. Posiadamy własne zaplecze części dzięki czemu ceny naszych usług są najniższe na rynku. Niektóre z naszych usług: naprawa telewizorów LCD naprawa telewizorów LED naprawa telewizorów plazmowych, naprawa monitorów, serwis drobnego sprzętu RTV Ekspertyza sprzętu: wykonujemy ekspertyzy sprzetu po przepięciu sieci energetycznej i po wyładowanich atmosferycznych Wykonujemy ekspertyzy uszkodzonego sprzętu dla firm ubezpieczeniowych: uszkodzenie po przepięciu sieci energetycznej uszkodzenie po wyładowaniu atmosferycznym przygotowujemy stosowne dokumenty dla firm ubezpieczeniowych uprawniające do wypłaty odszkodowań. Nasza firma zajmuje się naprawą telewizorów LCD, plazmowych, CRT oraz monitorów. Poniżej znajduje się krótki opis niektórych z naszych usług: Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Wymiana matryc LCD, LED Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 40", 42", 46", 47", 50", 52", 55".

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość