eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

14 lip 2016, 13:01

Ja szukałam wielu sposób, dużo odpoczywałam. Moim sposobem na orzeźwienie i odruchy wymiotne były mrożone owoce! Naprawdę. ;) Teraz gdy już urodziłam też staram się o siebie dbać. Warto przeczytać ten artykuł: http://sprzedajemy.pl/poradnik/co-potrz ... mie-art872 - lista rzeczy, która ułatwia młodej mamie życie. Coś w tym jest. :)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

04 sie 2016, 12:47

ja kupiłam sobie cały zestaw kosmetyków od Mamas, olejek na rozstępy, krem do pielęgnacji biustu, krem na opuchnięte stopy i maść na pekające brodawki :D dzięki temu jakoś lepiej to znoszę, szczególnie jeśli chodzi o stopy

Kalis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:01

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

26 sie 2016, 10:13

Ja z kolei ćwiczę jogę :-)

AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

30 sie 2016, 13:49

Ja z kolei ćwiczę jogę :-)
Też staram się ćwiczyć. Niektóre ćwiczenia w końcu nie są wymagające i można je wykonywać też w ciąży. Na kobiecość.info znalazłam fajny zestaw ćwiczeń - wcale nie są takie wymagające, a można się choć odrobinę zmęczyć. Polecam :)

rodzicielnikpl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2016, 14:26

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

08 wrz 2016, 14:54

Głównie dbam o właściwe odżywianie, to moja druga ciąża więc mam naturalną gimnastykę w postaci zajmowania się trzylatką ;) ale na odpoczynek również mam czas :) Obecnie spędzam czas przy :ico_prasowanko:

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Aga

gabi87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 21:43

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

29 kwie 2017, 18:19

Najbardziej zmieniło się u mnie jedzenie, wcześniej często jadłam fast foody i tłusto. Teraz jem regularnie, dużo warzyw i owoców, zielone koktajle itd. Staram się codziennie balsamować, no i smaruje brzuch bio oilem. Jestem już na L4 i mimo, że dużo siedzę w domu staram się ładnie ubrać i umalować.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

16 maja 2017, 10:14

Podstawa to zdrowa dieta, ale niestety obecnie jakość owoców czy warzyw pozostawia sporo do życzenia. Dlatego warto się wspomagać jakimś suplementem specjalnie dla kobiet w ciąży. Widziałam ostatnio ulotkę Composita Mama DHA i mnie zaciekawił skład. Słyszałyście o tych tabletkach? Ma m.in. żelazo, jod, podwójne źródło folianów, cholinę, DHA, witaminę D, czyli w sumie wszystko co najważniejsze w ciąży.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

19 sty 2018, 20:05

Przede wszystkim wszystkie mamusie powinny zadbać o swoje ciało bo zadbane ciało to też zdrowy i czysty umysł :)dlatego ja skorzystałam z pakietu Beauty Mama w COCO-TIME. W skład pakietu wchodzi mikrodermabrazja lub oxybrazja oraz modente czyli zabieg ujędrniający na uda i pośladki. Nareszcie jestem zrelaksowana :)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

28 maja 2018, 13:46

Też nie stosowałam żadnych nowości, smarowałam dobrym starym olejkiem bio -oil tym samym którym mamy od lat się smarują żeby zapobiegać rozstępom i u mnie nie pojawiło się w tych miejscach absolutnie nic

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Jak dbacie o siebie w ciązy?

03 paź 2018, 19:59

na pewno przykładam się bardziej do pielęgnacji skóry :) nawilżanie przede wszystkim, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo rozstępów. Do tego jeszcze po przeczytaniu tego artykułu http://www.bedziedziecko.pl/dieta-ciezarnej/ zaczęłam mocno przyglądać się swojej diecie i pilnować jej. W końcu to klucz do zdrowia moje i maluszka :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość