semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Sexi bielizna - duży biust

07 lip 2016, 11:50

Jeśli interesują Was biustonosz na duże biusty, ale takie sexy i stylowe, to uważam, że oferta marki KOSTIUM.COM jest taka.
Możecie sobie ich asortyment przejrzeć na http://www.kostium.com/4-biustonosze

Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: Sexi bielizna - duży biust

29 sie 2016, 11:07

Tutaj z całą pewnością przydadzą się porady fachowej obsługi pod względem doboru odpowiedniego biustonosza,zobacz na www.Bieliznaija.pl

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Sexi bielizna - duży biust

22 maja 2017, 14:38

Na pewno Sexowny Sklep ma w ofercie bieliznę, która idealnie będzie pasować na większy biust. Bardzo fajnie przy dużym biuście wyglądają wszelkiego rodzaju haleczki, koszulki. Oczywiście odpowiednio "podkręcone" koronkami itd. :)

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Sexi bielizna - duży biust

27 lip 2017, 10:22

Nie jest łatwo znaleść coś na duzy biust, tym bardziej pikantniejszego z fajnymi koronkami to fakt.
ja czasami upoluje coś w ekskluzynej tutaj http://ekskluzywna.pl/biustnosze-erotyczne jest kilka marek co robią biustnosze w większej rozmiarówce.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Sexi bielizna - duży biust

31 lip 2017, 07:56

Faktycznie o tego typu bieliznę nie jest łatwo, natomiast warto szukać w sklepach internetowych gdzie mamy największy wybór i ewentualnie dogadać się co do możliwości zwrotu lub wymiany na jeszcze iny rozmiar jeżeli akurat ten nie będzie pasował.

Awatar użytkownika
Kasiulka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 18:25

Re: Sexi bielizna - duży biust

22 lis 2017, 01:54

Sprawdź w Obsessive może coś wpadnie ci w oko https://obsessive.com/pln_pl/produkty/k ... ajteczkami ja co prawda kupuję tu koszulki nocne i gorsety, ale widzialam że naprawdę seksi kompety też są. Może akurat wybierzesz coś dla siebie. Musisz brać tylko ten większy rozmiar bo s/m jest na takie drobne dziewczyny, ja jestem wysoka więc tylko ten większy wchodzi w grę, choć nie mam szczególnie dużego biustu.Zresztą sama najlepiej będziesz wiedziała, który rozmiar jest dla ciebie najlepszy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Sexi bielizna - duży biust

06 gru 2017, 10:14

Polecam udać się do sklepu stacjonarnego aby przymierzyć dany rozmiar bielizny i już wtedy będziesz wiedziała czy pasuje oraz który wybrać, szukając tego samego modelu online.

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Sexi bielizna - duży biust

18 sty 2018, 18:27

Czy ja wiem czy trzeba przymierzać, jak się zna swoje wymiary to spokojnie w sieci można kupić popatrz tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ja u nich biustonosze kupuje, mają większe rozmiarówki.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Sexi bielizna - duży biust

15 maja 2018, 09:54

no właśnie ten dobór odpowiedniego rozmiaru to jak się okazuje wcale nie taka prosta sprawa. Ja trafiłam jakiś czas temu do Lady's Place w Warszawie i tam udało mi się po raz pierwszy w zyciu skorzystać z porady profesjonalnej brafitterki. Okazało się, że do tej pory nosiłam zle dobrany i rozmiar i fason. Warto odwiedzić to miejsce i przekonać się jak to wygląda u Was. P.S Bieliznę też mają cudowną :)

salomonka18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:44

Re: Sexi bielizna - duży biust

17 sie 2018, 13:49

Ja kupuje takie w H&M, naprawdę fajen mają :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość