uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 maja 2017, 09:20

taka zmarszczka to nic innego jak zmarszczka mimiczna i robi się praktycznie każdemu. Ja bym tak nie panikowała.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: co na lwią zmarszczke?!

24 maja 2017, 10:31

Mam podsobne zdanie na ten temat, oczywiście możesz spróbować wygładzić zmarszczkę, stosować dobrej jakości kosmetyki z uwzględnieniem kremu mającego na celu spłycenie zmarszczek,ale jako iż jest to zmarszczka mimiczna to bardzo trudno będzie się jej tak w 100% pozbyć.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: co na lwią zmarszczke?!

26 maja 2017, 11:33

Nie marszczyć się :P A tak serio to nie wiem czy da się w taki sposób powstrzymać swoją mimikę. Nie jest to takie proste Kremy równiez nie do konca są w stanie zredukować lwią zmarszczkę. Chociaz powiem Wam,że sama pewne działanie widzę od kiedy stosuję serum na zmarszczki Richevon. Kupiłam aby zapobiegać zmarszczkom ( w końcu już te 30 lat skończyłam) ale t4eraz widże, że nie tylko łądnie nawilża skórę ale równeiż w pewnym stopniu zrdukowało zmarszczki mimiczne, które już miałam. i jest to pierwszy specyfik jaki kupiłam sobie i który był w stanie coś takiego zrobic.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: co na lwią zmarszczke?!

29 maja 2017, 12:28

Nie marszczyć się :P A tak serio to nie wiem czy da się w taki sposób powstrzymać swoją mimikę. Nie jest to takie proste Kremy równiez nie do konca są w stanie zredukować lwią zmarszczkę. Chociaz powiem Wam,że sama pewne działanie widzę od kiedy stosuję serum na zmarszczki Richevon. Kupiłam aby zapobiegać zmarszczkom ( w końcu już te 30 lat skończyłam) ale t4eraz widże, że nie tylko łądnie nawilża skórę ale równeiż w pewnym stopniu zrdukowało zmarszczki mimiczne, które już miałam. i jest to pierwszy specyfik jaki kupiłam sobie i który był w stanie coś takiego zrobic.
Zamówiłam sobie właśnie to serum :) Czekam teraz aż przyjdzie ( powinno przyjść juz dzisiaj albo jutro). Stosujesz je wiezorem czy również na dzień? :O)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: co na lwią zmarszczke?!

30 maja 2017, 10:19

Aktualnie dwa razy dziennie. Bardzo dobrze się wchłania i sie nie roluje tak wiec spokojnie możesz serum zastosować pod krem na dzień :)

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: co na lwią zmarszczke?!

13 cze 2017, 15:42

kwas hialuronowy

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: co na lwią zmarszczke?!

13 cze 2017, 16:26

botoks

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: co na lwią zmarszczke?!

11 lis 2017, 19:11

Myślę że ekspresowy korektor zmarszczek bielendy z serii Lift powinien pomóc, próbowałaś?

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: co na lwią zmarszczke?!

06 sty 2018, 18:10

ja regularnie uczęszczam na lifting twarzy do kliniki MediArt Clinic w Poznaniu, moja buzia jest wyraźnie wygładzona i młodsza, polecam każdej Pani ten zabieg, bo wygląda się naprawdę rewelacyjnie :)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: co na lwią zmarszczke?!

22 lut 2018, 12:39

Bo to dobra rzecz, ja miałam kiedyś coś takiego robione w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie , teraz robią tam też zabieg needle shaping, to całkowita rewelacja, odmładzanie bez wstrzykiwania czegokolwiek do skóry

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość