bodzio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2010, 16:32

Jak wybrać dobrą szkołę podstawową??????

26 kwie 2010, 22:32

Mam pytanie do rodziców, którzy wybierali, bądź są na etapie wybierania szkoły podstawowej dla swoich "maluchów". Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze podstawówki??? Moja córka od września idzie do szkoły i mam wrażenie, że to ja bardziej stresuję się tym faktem niż Ona. Dlatego liczę na Waszą pomoc.

Karowicz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:14

10 maja 2010, 12:27

Ja osobiście też bardziej się przejmowałam wyborem szkoły dla mojej córki niż ona sama.. Ale w końcu udało nam się wybrać coś ciekawego i jesteśmy zadowoleni. Kierowaliśmy się głównie poziomem nauczania i atmosferą w szkole. Musieliśmy najpierw zrobić klika wywiadów wśród znajomych, aby się dowiedzieć jaka szkoła najlepsza. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na prywatną, na Mokotowie. Nie mam nic przeciwko szkołom publicznym, jednak w prywatnej zaoferowano nam więcej ciekawych zajęć i nauka w niezbyt liczebnych klasach nas przekonała. Hania potrafi się skupić i intensywniej się uczy, co nie znaczy, że nie ma też czasu na zabawę. Ale trzeba pamiętać, że szkoła podstawowa to już nie przedszkole.

Niestawska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:35

Re: Jak wybrać dobrą szkołę podstawową??????

29 maja 2017, 19:25

A w stolicy aktualnie jakie podstawówki polecacie? Najlepiej na Wilanowie.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Jak wybrać dobrą szkołę podstawową??????

30 maja 2017, 15:19

moje pociechy chodza do wiktorii wiedenskiej na kolegiackiej, fajna szkola, bardzo mili nauczyciele no i poziom tez calkiem wysoki, ale tak pozytywnie wysoki, zaden wyscig szczorow, bo i o takich sie aktualnie slyszy

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość