Hannah
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:14

co po urlopie macierzyńskim?

14 cze 2017, 12:19

Cześć! może trochę panikuję i myślę na wyrost, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad swoją pracą po urlopie macierzyńskim. Moja sytuacja wygląda tak, ze pracuję w szkole, która będzie przekształcana, więc mogą być jakies zwolnienia :/ teraz jestem na urlopie do końca roku, więc nic mi nie mogą zrobić, ale co jeśli zaraz po urlopie mnie zwolnią? Mam dwójkę maluchów i praca w szkole jest dla mnie idealna - pracuję niewiele godzin, dzięki czemu mam czas odebrać dzieci z przedszkola, a jak śpią to zająć się domem, a od stycznia, w połowie roku szkolnego nie znajdę żadnej pracy w innej szkole, a zależy mi na elastycznych godzinach... macie jakiś pomysł na fajną dodatkową pracę dla takiej kurki domowej jak ja? :)

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: co po urlopie macierzyńskim?

19 cze 2017, 09:14

Ech, odwieczny problem z pracą po urlopie macierzyńskim :( nigdy nie wiadomo co będzie, czy bedzie do czego wracać… Nie napisałaś w sumie czego uczysz i jakie masz kwalifikacje ;) to chyba dużo zależy od tego

Hannah
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:14

Re: co po urlopie macierzyńskim?

20 cze 2017, 10:46

rzeczywiście, jakoś mi to umknęło, żeby napisać… ;) uczę geografii :D dodam jeszcze, że jestem ze średniego miasta, gdzie nie ma jakiś super perspektyw pracy :(

Capitol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 14:57

Re: co po urlopie macierzyńskim?

21 cze 2017, 11:36

Witaj, wiele osób, które znajdują się w sytuacji podobnej do Twojej decyduje się na przekwalifikowanie i zmianę zawodu. W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności na kursach i szkoleniach. Czasami z sytuacji, która wydaje się być trudna, może wyniknąć bardzo pozytywna zmiana. Ze swojej strony mogę Ci zaproponować możliwość zostania konsultantem ubezpieczeniowym w firmie Capitol. W naszej firmie inwestujemy w pracowników - organizujemy szkolenia i konferencje oraz umożliwiamy zdobycie awansu. Gwarantujemy także atrakcyjne zarobki oraz premie i prowizje. Co więcej, umożliwiamy dopasowanie godzin pracy do własnych możliwości. Elastyczny grafik pracy docenią zwłaszcza młodzi rodzice, którzy chcą połączyć życie rodzinne z zawodowym. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz zatrudnienia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Hannah
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:14

Re: co po urlopie macierzyńskim?

22 cze 2017, 08:44

Myślałam już o tym kiedyś, nawet ostatnio rozmawiałam ze szwagierką, która ma podobną pracę ale w innej firmie... ale nie wiem nic o ubezpieczeniach, chyba bym się musiała dużo dużo nauczyć najpierw

Capitol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 14:57

Re: co po urlopie macierzyńskim?

23 cze 2017, 10:06

Oferujemy możliwość zdobycia nowego zawodu podczas kursów dla osób zaczynających pracę w branży ubezpieczeń. Docelowym celem naszego programu kariery jest szkolenie naszych pracowników do objęcia stanowisk managerskich i dyrektorskich oraz kierowania zespołami konsultantów ubezpieczeniowych. Na każdym etapie kariery gwarantujemy szereg profesjonalnie prowadzonych szkoleń, między innymi z technik zarządzania zespołem czy dotyczące sprzedaży i wystąpień publicznych. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – zapraszam do kontaktu tu na forum lub poprzez e-mail: rekrutacja@capitol.com.pl.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: co po urlopie macierzyńskim?

06 wrz 2017, 16:07

No niestety każda z nas przechodzi przez to, niepokój o pracę, opieka nad dzieckiem i ta stresująca rozłąka. A może korzystając z okazji warto pomyśleć o własnym biznesie, lub pracy przez Internet? Wiem, ze Pola Sobczyk z brandassist.pl organizuje szkolenie Wirtualna Asystentka. Może warto z takiego szkolenia skorzystać i zmienić zawód? Zapotrzebowanie na takiego pracownika rośnie z roku na rok, więc zlecenia na pewno będą a wiedza jaką zdobywamy po takim szkoleniu (jest online) zostają nam na zawsze i zawsze będzie można ją wykorzystać w inny sposób.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość