Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wspomagacze odchudzania

07 lut 2017, 14:01

To o czym piszecie, czyli te wszystkie wspomagacze odchudzania to nic innego jak efekt placebo i nigdy nie będą stanowić podstawy podczas procesu odchudzania, tutaj musimy zainwestować przede wszystkim w dietę oraz systematyczny trening aby to miało jakiś sens. Suplementy są jedynie pobocznym dodatkiem.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Wspomagacze odchudzania

20 mar 2017, 14:49

poza suplementami i dodatkami bardzo dobrze przyspiesza przemiane materii bieganie i wszystkie cwiczenia wysilkowe trwające dlugo np tez rower. Organizm pozniej jest nakrecony jeszcze w noc i na nastepny dzien. Ja sobie trenuje w Saturn Fitness swoj standardowy trening a po jeszcze ide na rower na 1-2 godzinki i jest super

marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: Wspomagacze odchudzania

07 kwie 2017, 22:11

ja jestem ostrożna w tym temacie,stosowałam rozne herbatki wspomagajace i owszem jakis efekt był ale niestety moje jelitka tak się rozleniwiły ze jak tylko przestawałam pić to niestety nie mogłam się wypróznic,zrobiłam kuracje dicopegiem 10g który pomógł mi to wyregulować i teraz juz nic nie biore,biegam 3 razy w tygodniu i odstawiłam białe pieczywo-mysle ze efekty przyjda szybciutko :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wspomagacze odchudzania

14 kwie 2017, 10:28

Dlatego też o tym mówię- wspomagacze to efekt placebo, począwszy od tabletek po przez wszystkie cudowne herbatki odchudzające. Efekt będzie mizerny i stracimy czas oraz pieniądze, są inne sposoby walki z nadwagą, tylko wymagają od nas zdecydowanie większego wysiłku.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Wspomagacze odchudzania

15 cze 2017, 23:10

To co Ty piłaś, jak Ci jelita rozleniwiło? Coś na przeczyszczenie? Nie tędy droga. Jak już pić jakieś herbaty to lepiej wybierać takie ziołowo-owocowe, wspomagające spalania, albo ograniczające apetyt jak big-active.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wspomagacze odchudzania

29 cze 2017, 18:44

Jak dla mnie to powinni wszyscy się zastanawiać nad zasadą "przede wszystkim nie szkodzić!".

Leganko, herbatki nie są cudownie odchudzające tylko mają działać na zasadzie suplementów. Wspomagają odchudzanie, a nie potrafią czarować :) Dorota pisała o Big-Active. Próbowałaś ich?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Wspomagacze odchudzania

03 lip 2017, 07:38

Dziewczyny no dajcie sobie spokój.... Naprawdę sądzicie, że pomogą Wam jakieś herbatki? Również przechodziłam taki okres kiedy byłam pewna,ze coś takiego mi pomoże. Ale na odchudzanie są skuteczne jedynie:
odpowiednia dieta
sport
oraz ewentualnie wspomaganie się błonnikiem. Nie takim w tabletkach ponieważ taki nie dziala ale konkretnym w formie babki.Mogę tutaj polecić Fibra Vitale ( które poleciły mi dziewczyny na siłownie). Ogólnie super ~!

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wspomagacze odchudzania

03 lip 2017, 10:17

Dziewczyny no dajcie sobie spokój.... Naprawdę sądzicie, że pomogą Wam jakieś herbatki? Również przechodziłam taki okres kiedy byłam pewna,ze coś takiego mi pomoże. Ale na odchudzanie są skuteczne jedynie:
odpowiednia dieta
sport
oraz ewentualnie wspomaganie się błonnikiem. Nie takim w tabletkach ponieważ taki nie dziala ale konkretnym w formie babki.Mogę tutaj polecić Fibra Vitale ( które poleciły mi dziewczyny na siłownie). Ogólnie super ~!
Właśnie zaczełam brać codzienie fibra vitale ale chciałabym się upewnić co do formy w jakiej się to przyjmuje. W jakiej formie bierzesz ? Bo sama ostatnio zaczęłam wsypywać sobie do owsianki

noya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lip 2017, 14:33

Re: Wspomagacze odchudzania

07 lip 2017, 08:40

Ja pije tą Big Active, to co na pewno robi to zabija mój apetyt :D a wiec myśle ze działa, pije ją od 3 miesięcy z przerwami tygodniowymi.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Wspomagacze odchudzania

07 lip 2017, 09:55

Dziewczyny no dajcie sobie spokój.... Naprawdę sądzicie, że pomogą Wam jakieś herbatki? Również przechodziłam taki okres kiedy byłam pewna,ze coś takiego mi pomoże. Ale na odchudzanie są skuteczne jedynie:
odpowiednia dieta
sport
oraz ewentualnie wspomaganie się błonnikiem. Nie takim w tabletkach ponieważ taki nie dziala ale konkretnym w formie babki.Mogę tutaj polecić Fibra Vitale ( które poleciły mi dziewczyny na siłownie). Ogólnie super ~!
Właśnie zaczełam brać codzienie fibra vitale ale chciałabym się upewnić co do formy w jakiej się to przyjmuje. W jakiej formie bierzesz ? Bo sama ostatnio zaczęłam wsypywać sobie do owsianki
Do owsianki jak najbardziej mozna wrzucać. Jak oczywisćie ma się owsiankę na śniadanie. Sama robię sobie raz na tydizeń jak nie mam pomysłu na śniadanie. Chociaz najczęściej mam kanapki a jednak kanapek sobie błonnikiem nie posypię. Rozpuszczam fibra vitale w szklance wody. W takiej formie również jest ok,

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość