Satya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2017, 09:38

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

02 kwie 2017, 12:57

U nas było tak, że córcia brała do przedszkola jedynie swoją ulubioną maskotkę, ale nie trwało to zbyt długo bo na miejscu okazało się że jest w czym wybierać, akurat placówka do której zapisaliśmy córkę ma szeroki wybór zabawek więc szybko jej przeszło. Zresztą Panie również prosiły o to aby nie przynosić zabawek z domu.

endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

26 kwie 2017, 16:04

Nie ma u nas takiej praktyki, a przynajmniej nie zauważyłąm żeby któreś dziecko miało coś swojego, a moja córka nie wykazywała nigdy ochoty na zabranie czegoś więc nawet nie miałam okazji się dowiadywać u pań czy wolno. Zobaczymy jak będzie z synkiem, może on coś wymyśli i trzeba będzie się zwiedzieć ;)

pixi80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2017, 20:58

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

10 lip 2017, 22:24

U mnie w przedszkole poniedziałek jest dniem z zabawkami. Fajna sprawa,bo po weekendzie dziecko chętniej wraca do przedszkola

Marta44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:15

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

12 lip 2017, 11:35

Moje ma na odwrót - przynosi zabawki z przedszkola do domu o.o Chowa je w plecaczku i potem wyciąga w domu mały kleptoman :D Mam nadzieję ze wyrośnie :D Ale już np. chusta animacyjna mu się nie zmieściła do plecaka, na całe szczęście. U waszych dzieci w przedszkolach używają takich chust? Mam na myśli coś takiego: https://liger.net.pl/50-chusta-animacyjna

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

13 sie 2017, 17:13

u nas niestety też jest zabronione wnoszenie zabawek, ale Julka inaczej nie wyjdzie z domu. Ma swoją ukochaną przytulankę sówkę, którą kupiłam jakiś czas temu na karoka.pl i od tamtej pory jest w niej zakochana! Na szczęście materiał jest wytrzymały i pluszak się nieźle trzyma, biorąc pod uwagę to co z nim wyczyniała w tym czasie. Mała nie zaśnie bez sowy, a tym bardziej niczego nie zje - sama zresztą muszę też karmic pluszaka równolegle. Dziękuję Bogu że pluszak jest tylko pluszakiem, bo nie wiem ile wytrzymałby prawdziwy zwierzak

Cocomini
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 19 wrz 2017, 10:16

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

19 wrz 2017, 10:53

U nas jeszcze się to nie zdarzyło, chociaż córka ma jednego ulubionego pluszak z którym nie rozstaje się domu, ale udało mi się ja przekonać że misiu jest "za mały" żeby chodzić do przedszkola :)

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: CZy wasze dzieci biorą zabawki do przedszkola?

12 cze 2018, 22:47

przecież w przedszkolu sa zabawki ;) u nas był jeden dzień, dzień zabawki, wtedy dzieciaki mogły przynieść coś swojego. I tyle

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość