tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Tabletki na odchudzanie

21 cze 2017, 11:58

Tabletek nie stosowałam, wolę naturalne metody, fajnie na mnie dziala herbata slim plus od big-active, apetyt mi się zmniejszył, trzymam dietę bez problemu, ćwczę i piję dużo wody, to działa i kilogramy lecą

Wonderfulangel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 09:29

Re: Tabletki na odchudzanie

28 cze 2017, 10:40

Mój znajomy używał spalaczy tłuszczu tylko do nich trzeba mieć zdrowe serducho dobre ciśnienie itd a tak poza tym dieta ćwiczenia dużo wody i zerwanie z najtrudniejsza pokusa słodyczami .

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Tabletki na odchudzanie

28 cze 2017, 14:32

oj słodycze potrafią uzależnić mi się dzięki tej herbatce udało z tym zerwać i nawrt mnie jakoś nie ciągnie, jak nie jem słodkiego to ogólnie apetyt mam mniejzy

Tatiana11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2014, 17:50

Re: Tabletki na odchudzanie

10 lip 2017, 22:06

od tabletek na odchudzanie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest dietetyk, który doradzi jak jeść, zapewne konsekwencje w przyszłości po tabletkach mogą być o wiele droższe niż wprowadzenie teraz diety :)
Mi dietę układała Pani Ania http://www.szukamdietetyka.pl/gabinety/ ... edzin.html

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Tabletki na odchudzanie

18 lip 2017, 09:37

nie wierze w super odchudzające tabletki. może troche ruchu? a nie trujecie się bez potrzeby...

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Tabletki na odchudzanie

20 lip 2017, 15:55

Też jakoś w to nie wierzę, samo nic sie nie zrobi, trzeba ćwiczyć, zmienić nawyki żywieniowe, postanowiłam jeść więcej błonnika bo on pomaga w odchudzaniu, kupilam sobie colon slim i już widzę pierwsze efekty, na pewno zmniejszył mi się apetyt jem dużooo mniej

kleoatram
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:12

Re: Tabletki na odchudzanie

25 lip 2017, 21:22

Ja ostatnio zamówiłam sobie meridie z tej strony http://meridiasprzedam.plom.pl/ bardzo sobie chwalę, ale to raczej lek nie dla każdego.

jagadzina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2017, 08:28

Re: Tabletki na odchudzanie

08 sie 2017, 08:32

Hmm. ja raczej bym nie eksperymentowała z tego typu specyfikami :P wolałabym się wybrać do dietetyka, najlepiej sprawdzonego. i prawdę mówiąc musze to zrobić. znacie jakiegoś? najlepiej okolice Częstochowy. słyszałam o tej firmie Zdrova . znajoma była i chwali, ale chce poznać też inne opinie :)

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Tabletki na odchudzanie

22 gru 2017, 14:29

Dieta, ćwiczenia i trener - jak najbardziej! Ale ja bym jednak jeszcze dorzuciła ten suplement - przede wszystkim z dużą zawartością błonnika. Są naturalne suplementy, typu colon, które rzeczywiście działają na plus i nie ma się czego obawiać. Niczego nie pogarszają i mogą bardzo pomóc! Więc dlaczego sobie nie pomóc trwając w micie szkodliwości suplementów....

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Tabletki na odchudzanie

27 sty 2018, 23:32

Dziewczyny, nie wierzcie w te bzdury. Lepiej ruszcie tyłki z kanap i zacznijcie się ruszać :)
A tak poważnie, to ruch i zdrowe nawyki żywieniowe pozwolą Wam nie tylko schudnąć, ale też tę wagę utrzymać. Mi ciężko było zacząć biegać przy pracy i obowiązkach domowych. Pojechałam na wakacje z mężem do http://folwarknapolwyspie.pl i tam zrobiliśmy sobie maraton sportowy - najpierw kajaki, potem rowery wodne i na koniec długi spacer. Następnego dnia mieliśmy ogromne zakwasy i uznaliśmy, że trzeba coś z sobą zrobić, bo się posypiemy. I tak zaczęliśmy biegać. Dziś bez popołudniowych tras nie wyobrażamy sobie życia. Polecam!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość